13:29 29.08.2018

Гройсман пообіцяв Києву погасити 729,6 млн грн боргу перед "Київенерго"

2 хв читати
Гройсман пообіцяв Києву погасити 729,6 млн грн боргу перед "Київенерго"

Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман повідомив про готовність Кабінету Міністрів узгодити державну субвенцію "Київенерго" в розмірі 729,56 млн грн, що дасть змогу укласти договір про постачання газу між КП "Київтеплоенерго" і НАК "Нафтогаз України" до початку опалювального сезону.

"Я пообіцяв, що ми допоможемо Києву вийти з цієї складної ситуації. Ми попрацювали з колегами з уряду та максимально знайшли можливості для того, щоб підтримати Київ. Думаю, тут розбіжностей не буде: дуже важливо вчасно підготуватися до опалювального сезону та вчасно його розпочати" , - сказав В.Гройсман на засіданні Кабміну в середу, давши доручення Мінфіну знайти джерела фінансування.

У свою чергу міський голова Києва Володимир Кличко звернувся з проханням "скасувати рішення Кабміну в редакції, проголосованій серпня 2018 року, і затвердити окреме рішення з витратами для теплопостачальних підприємств Києва на погашення різниці в тарифах".

"Завершився договір із "Київенерго", ситуація критична з поставками газу до Києва, внаслідок чого немає гарячої води та під загрозою початок опалювального сезону. Немає можливості укласти договір "Київтеплоенерго" з "Нафтогазом" через невирішене питання боргів. Вони виникли внаслідок різниці в тарифах, сума становить на сьогодні 729,56 млн грн. Єдиним механізмом компенсації боргу є ухвалення відповідної постанови Кабміну", - зазначив В.Кличко.

Відповідаючи на запитання журналістів у кулуарах Кабміну, В.Кличко додав, що гаряче водопостачання в Києві буде відновлено через 1-2 тижні.

Як повідомлялося з посиланням на заступника голови КМДА Петра Пантелеєва, Київська міськдержадміністрація звернулася до Кабміну з проханням погодити компанії "Київенерго" субвенцію в розмірі 729 млн грн для укладення договору про постачання газу між КП "Київтеплоенерго" та НАК "Нафтогаз України".

За його словами, заборгованість "Київенерго" перед НАК "Нафтогаз" - приблизно 3,3 млрд грн, споживачів перед "Київенерго" - 2,6 млрд грн, зобов'язання держави перед "Київенерго" (різниця в тарифах за минулі періоди) 729 млн грн . Погашення державних зобов'язань перед "Київенерго" дасть змогу вирішити питання балансування боргів і списання штрафних санкцій.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА