Інтерфакс-Україна
19:20 30.08.2018

Держбюджет за сім місяців виконано з дефіцитом 13,4 млрд грн

1 хв читати
Держбюджет за сім місяців виконано з дефіцитом 13,4 млрд грн

Дефіцит державного бюджету України за підсумками січня-липня 2018 року становив 13,4 млрд грн, тоді як минулого року держбюджет за цей період було зведено з профіцитом 27 млрд грн, повідомила Державна казначейська служба (ДКСУ).

Згідно з її даними, загальний фонд держбюджету за сім місяців цього року зведено з дефіцитом 16 млрд грн, тоді як минулого року загальний фонд держбюджету за цей період було зведено з дефіцитом 3,1 млрд грн.

Держказначейство зазначає, що запозичення за сім місяців 2018 року становлять за загальним фондом - 94 млрд грн за запланованих 150 млрд грн, тоді як погашення - 121 млрд грн за планованих показників 122 млрд грн.

Приватизація за січень-липень поточного року принесла 49,9 млн грн за очікуваних 4,6 млрд грн, свідчать дані Держказначейства.

Згідно з даними ДКСУ, податок на прибуток підприємств приніс 54 млрд грн за планових показників у 43,2 млрд грн.

Як повідомлялося, доходи держбюджету-2018 заплановано в розмірі 917,9 млрд грн, видатки - на рівні 991,7 млрд грн, граничний обсяг дефіциту - 80,6 млрд грн або 2,4% ВВП.

За підсумками першого півріччя 2018 року доходи становлять 449,01 млрд грн, видатки - 458,97 млрд грн.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

НБУ погіршив прогноз врожаю овочів та плодово-ягідних на 11%, картоплі – на 3%

Ощадбанк надав гарантії за контрактами на EUR837 млн на закупку БПЛА у 4-х українських виробників

Україна надолужить відставання за Ukraine Facility та має намір отримати всі заплановані на 2025 р. EUR12,5 млрд – Мінекономіки

Мінекономіки зберігає прогноз зростання ВВП України у 2025р. 2,6-2,7%

Нову версію Плану України для Ukraine Facility має затвердити Рада ЄС до кінця вересня - Соболев

Нацбанк оцінив зростання ВВП України в II кв.-2025 у 1,1% й очікує прискорення в III-IV кв. до 2,4% та 3,5%

Ощадбанк оголосив конкурс з відбору голови правління

Аграрії намолотили майже 15,5 млн тонн зернових з 39% площ, поки врожай на 38,8% менше на цю дату торік

Кожен вагон "Укрзалізниці" у липні-25 перевіз у середньому на 14% більше пасажирів ніж у липні-24

Kasta у співпраці з банком "Кредит Дніпро" та Visa запустила власний банкінг

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА