20:30 04.09.2018

Природний газ в Лондоні подорожчав до максимуму за 7 років

2 хв читати
Природний газ в Лондоні подорожчав до максимуму за 7 років

Ціни на природний газ з постачанням у зимові місяці 2018-2019 рр. піднімалися у вівторок на торгах в Лондоні до максимуму за сім років, 76,45 пенсів за терм ($ 346 за тисячу кубометрів) на новинах про те, що вироблення британських АЕС протягом опалювального сезону буде менше звичайного.

Ціна газу з поставкою протягом дня на британському спотовому хабі National Balancing Point (NBP) також близька до багаторічних максимумів, 4 вересня вона збільшилася на 1,4%, до 71,7 пенса за терм (майже $ 325 за тисячу кубометрів).

Активне зростання цін на природний газ також відбулося в Нідерландах та Франції, повідомляє агентство Bloomberg.

До початку опалювального сезону в Великій Британії (жовтень) будуть призупинені п'ять з 15 британських реакторів, оператором яких є Electricite de France SA (EDF). Протягом осені найважливіший з цих реакторів Hunterston B-7 не буде працювати на 44 дні більше, ніж зазвичай потрібно для планового техобслуговування. Очікується, що експлуатацію буде відновлено лише 17 листопада.

За словами експерта Alfa Energy Ейна Брайана, припинення атомних реакторів в Великій Британії викликає серйозні побоювання.

Британські ціни на електроенергію з постачанням в наступному місяці піднялися до найвищої позначки з листопада 2016 року. Також дорожчають нафта Brent в Лондоні і енергетичне вугілля на європейських біржах.

На нідерландському майданчику TTF газ з постачанням в жовтні подорожчав до максимуму з січня 2014 року - більше 27 євро за 1 МВт (близько $ 333 за тисячу кубометрів), свідчать дані ICE Futures Europe. У Німеччині газ з постачанням наступного дня додав 3% і також коштував більше 27 євро за 1 МВт.
 

Загрузка...

ЕЩЕ ПО ТЕМЕ:

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА