Інтерфакс-Україна
12:42 05.09.2018

Кабмін доручив органам виконавчої влади з 5 жовтня здійснити заходи щодо детінізації у сфері зайнятості та доходів населення

1 хв читати
Кабмін доручив органам виконавчої влади з 5 жовтня здійснити заходи щодо детінізації у сфері зайнятості та доходів населення

Кабінет Міністрів України доручив Державній службі з питань праці, Державній фіскальній службі, Пенсійному фонду, Національній поліції та іншим органам виконавчої влади з 5 жовтня здійснити заходи, спрямовані на детінізацію відносин у сфері зайнятості та доходів населення.

Як передає кореспондент агентства "Інтерфакс-Україна", відповідне рішення було ухвалено на засіданні уряду в середу.

Крім того, до 5 жовтня доручено провести інформаційно-роз'яснювальну кампанію про заплановані заходи та неприпустимість допуску до роботи співробітників без оформлення з ними трудових відносин.

Міністерствам та іншим центральним органам також доручено переглянути свої нормативно-правові акти для посилення контролю за оформленням трудових відносин із працівниками.

Також центральним органам влади доручено щомісяця до 10-го числа подавати до Держслужби з питань праці інформацію щодо проведеної роботи, для подальшого узагальнення та передачі до Кабміну.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Українські експортери отримають ще рік на підготовку до виконання вимог регламенту EUDR

Енергокомітет Ради пропонує підвищити з 5% до 7% вимоги до вмісту біоетанолу в бензинах з 1 липня 2026р.

Подано понад 13 млн заявок на 1 тис. грн "Зимової підтримки", 4 млн українців уже отримали виплати

Елеватори не встигають сушити кукурудзу врожаю-2025 через надмірну вологість - аналітики

Бізнес закликає Кабмін зробити безперервною процедуру перебронювання працівників із чинною відстрочкою

"Ковальська" розпочала видобуток річкового піску на Жавинському родовищі в Чернігівській області

Ексвласники ПриватБанку не сплатили понад $3 млрд за рішенням Високого суду Англії, банк переходить до примусового виконання

Україна та МВФ досягли домовленості про нову 4-річну програму EFF на $8,1 млрд на рівні персоналу

Україна та власники ВВП-варантів відновили переговори щодо реструктуризації

Україна імпортувала за 10 міс. картоплі у 5,1 раза більше, ніж рік тому

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА