Інтерфакс-Україна
13:13 05.09.2018

В. о. голови ДФС звільнився за власним бажанням

1 хв читати
В. о. голови ДФС звільнився за власним бажанням

 Виконувач обов'язки голови Державної фіскальної служби (ДФС) Мирослав Продан подав заяву на звільнення за власним бажанням, Кабмін оголосив конкурс на заміщення вакантної посади голови відомства, повідомила в. о. міністра фінансів Оксана Маркарова.

"Питання, яке ми з вами вже давно дискутували, це проведення конкурсу на позицію голови ДФС. Проведення такого відкритого та прозорого конкурсу є дуже важливим для подальшої реформи, зокрема ДФС. Сьогодні уряд ухвалив рішення про початок та оголошення такого конкурсу", - сказала вона після урядового засідання в середу.

О.Маркарова також зазначила, що прем'єр-міністр Володимир Гройсман доручив Національній службі з питань держуправління та Міністерству фінансів розпочати процедури з проведення такого конкурсу.

"Щоб уникнути конфлікту інтересів, в. о. голови ДФС прийняв рішення звільнитися за власним бажанням, уряд це рішення підтримав. До проведення конкурсу виконувати обов'язки глави ДФС буде Олександр Власов", - сказала вона, уточнивши, що О.Власов три роки очолював спецпідрозділ податкової міліції ДФС "Фантом".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

"єГривню" навряд чи буде введено у 2027 р. - заступник голови НБУ Шабан

Член НР "Нафтогазу" Бойко не стала спростовувати дані ЗМІ про 60% втрат добового видобутку газу через атаку РФ

Кабмін планує виплатити по 6,5 тис. грн допомоги "Тепла зима" для 660 тис. громадян вразливих категорій

"Укренерго" попередило про ймовірне обмеження потужності промспоживачів з 16:00 і до кінця доби

Свириденко: Ексімбанк США може стати надійним великим партнером співробітництва між країнами

"Фокстрот" інвестував в енергозалежність 5,565 млн грн

Середня вартість обслуговування кредиту для ОСББ - учасника програми "Енергодім" - не перевищує 1000 грн на місяць

Річні форвардні контракти на ліс можуть бути запроваджені у 2026р

Свириденко обговорила з Георгієвою нову програму МВФ для України на 2026-2029 рр.

Захист енергооб'єктів у 2023-2024 рр. реалізовано на 18,7 млрд грн з передбачених 35,9 млрд грн – Рахункова палата

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА