16:12 05.09.2018

Переговори міністрів енергетики РФ, України та віце-президента ЄК Шефчовича щодо газу плануються в жовтні

1 хв читати
Переговори міністрів енергетики РФ, України та віце-президента ЄК Шефчовича щодо газу плануються в жовтні

 Тристоронні переговори міністрів енергетики Росії та України та віце-президента Єврокомісії з енергетики Мароша Шефчовича щодо транзиту російського газу до Європи територією України після 2019 року заплановані на жовтень, повідомив "Інтерфаксу" представник Міненерго РФ.

У вересні напередодні тристоронніх міністерських переговорів Росія, Україна та ЄС проведуть зустрічі на експертному рівні. Російську сторону на цих переговорах представлятиме заступник міністра енергетики Анатолій Яновський, європейську - керівник відділу з внутрішніх енергетичних ринків генерального директорату з енергетики Єврокомісії Клаус-Дітер Боргардт (Klaus-Dieter Borchardt).

За словами представника російського міністерства, було запропоновано кілька дат для проведення експертних зустрічей наступного тижня або наприкінці місяця. Конкретну дату обирають.

"До Міненерго надійшла письмова пропозиція від керівника відділу з внутрішніх енергетичних ринків генерального директорату з енергетиці Єврокомісії Клауса-Дітера Боргардта провести дві консультації на експертному рівні з питання транзиту російського газу територією України. Пропонована дата першої зустрічі - 12 або 13 вересня, другої - 26 вересня. Питання проведення консультацій на рівні експертів опрацьовується в Міненерго. Склад та місце проведення зустрічей буде оголошено пізніше", - сказав він.

Водночас М.Шефчович в інтерв'ю Bloomberg повідомив, що переговори щодо газу на експертному рівні відбудуться вже наступного тижня в "динамічному" темпі.

Очікується, що експерти обговорять питання умов та обсягів транзиту російського газу територією України.

Загрузка...

ЕЩЕ ПО ТЕМЕ:

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА