Інтерфакс-Україна
15:43 06.09.2018

НБУ в четвер купив на ринку майже $40 млн

1 хв читати
НБУ в четвер купив на ринку майже $40 млн

Останні кілька днів пропозиція валюти на міжбанківському ринку перевищує попит на неї, що дало змогу Національному банку України поповнити резерви, повідомив заступник глави НБУ Олег Чурій.

"Ми купували валюту сьогодні. Купили майже $40 млн", - сказав він на брифінгу в центробанку в четвер.

О.Чурій наголосив, що Нацбанк не таргетує якийсь певний рівень курсу, а згладжує коливання і постійно зберігає присутність на ринку в разі потреби.

Він також повідомив, що від початку липня НБУ під час інтервенцій продав на підтримку гривні понад $700 млн, проте загалом від початку 2018 року чисте сальдо купівлі ним валюти на міжбанку в резерви становило близько $600 млн.

Заступник глави Нацбанку знову назвав нещодавнє послаблення гривні сезонним, нагадавши, що подібне послаблення в 2017 році розпочалося з кінця серпня. За словами О.Чурія, з огляду на очікування його повторення цього року учасники ринку почали заздалегідь купувати валюту, чим зрушили терміни сезонного послаблення національної валюти вперед.

О.Чурій також підтвердив прогноз резервів НБУ (які впали в серпні на 2,9% - до $17,23 млрд) до $20,7 млрд на кінець цього року.

"Наприкінці жовтня, можливо, ми відкоригуємо його, виходячи з тих інтервенцій, які ми зараз проводимо, і можливостей отримання фінансування", - додав заступник глави Нацбанку.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Затверджений новий статут "Укрнафти" передбачає перехід від одноосібного до колегіального виконавчого органу – компанія

Рада ухвалила за основу законопроєкт про інтеграцію українського ринку електроенергії до ринку ЄС

Рада не підтримала 3 блокуючих постанови про скасування експортного мита на сою та ріпак

ВВП Узбекистану в I півріччі зріс на 7,2%

Обленерго у I пів.-2025 відремонтували понад 14,4 тис. км ліній електропередачі

Попит іноземців на житло преміум-класу в Україні поступово відновлюється – девелопери

Сенатор Грем закликає ЄС повністю припинити закупівлю нафти та газу з Росії

Розпочато новий набір учасників програми підтримки мікропідприємництва - УЧХ

Радабанк оскаржить рішення АМКУ про накладення 8,17 млн грн штрафу

СЕС 200 кВт за перші 3,5 міс. роботи зекономила меблевій компанії "Павлик М" майже EUR20 тис. – засновник

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА