Інтерфакс-Україна
18:42 10.09.2018

У Мінфіні пропонують спростити використання касових апаратів для підприємців

1 хв читати
У Мінфіні пропонують спростити використання касових апаратів для підприємців

Міністерство фінансів України опублікувало проект наказу, який спрощує процес використання реєстраторів розрахункових операцій (РРО). Про це повідомляє прес-служба міністерства.

Зокрема, новими змінами пропонується припинити практику щоденного вклеювання чеків.

"Мінфін презентує для публічного обговорення проект наказу, який спрощує реєстрацію РРО. Що це дає? Спрощення використання касових апаратів (РРО); заощадження часу на для підприємців; зменшення коштів на використання РРО", - сказано у повідомленні.

Вказано, що проект наказу Мінфіну має сприяти запровадженню новітніх касових апаратів. Наказ набуде чинності після його затвердження. Наразі ж відбувається його обговорення на сайті Міністерства фінансів.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Україна відтермінує активний відбір газу з ПСГ ще на 7-10 днів завдяки відновленню імпорту з Польщі – ексміністерка енергетики

Запущено в роботу після ремонту останній 9-й енергоблок АЕС на контрольованій Україною території

Мінрозвитку розпочало розробку Концепції розвитку інфраструктури зарядних станцій для електротранспорту

Працівники "Запоріжсталі" закликають не підвищувати тарифи на вонтажні перевезення, бо це вдарить по конкурентоспроможності

Київ спрямував 548 млн грн на безперебійне водопостачання й водовідведення до 2026 року

Аграрії зібрали 37,6 млн т зернових та 14,7 млн т олійних – на 16,7% та 21,2% менше, аніж на цю дату торік

Німеччина вносить EUR60 млн у Фонд підтримки енергетики України - Свириденко

Улютін виступає за запровадження добровільної накопичувальної пенсійної системи, а не обов'язкової

Закон про безпеку та інтероперабельність залізничного транспорту планується ухвалити у 2025 році

Уряд працює над відновленням Дорожнього фонду, але з включенням в нього залізниці та міського транспорту

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА