19:29 11.09.2018

Сталевари США зажадали підвищення зарплат на тлі зростання прибутку через мита

2 хв читати
Сталевари США зажадали підвищення зарплат на тлі зростання прибутку через мита

Працівники сталеливарних підприємств США вимагають підвищення заробітної плати, оскільки прибуток компаній галузі зріс через дефіцит сталі і підвищення цін на неї після введення мит на імпортну продукцію, пише The Wall Street Journal.

Профспілка сталеварів United Steelworkers стверджує, що компанії не хочуть ділитися прибутком.

Працівники двох найбільших виробників сталі в США - United States Steel Corp. (US Steel) і ArcelorMittal SA - доручили лідерам профспілки скликати страйк, якщо найближчим часом не буде досягнуто згоди з роботодавцями. На частку US Steel і ArcelorMittal припадає 40% американського виробництва плоского сталевого прокату.

Колективні трудові угоди обох компаній закінчилися 1 вересня. У 2015 році, коли US Steel погодила попередній контракт терміном на три роки, її співробітники погодилися не вимагати підвищення зарплат через складну ситуацію в галузі.

Цього року US Steel запропонувала контракт відразу на шість років зі збільшенням оплати праці на 4% у перший рік, на 3% на другій і третій роки і на 1% на рік протягом решти терміну. Таким чином, мінімальний базовий оклад виросте з $ 63,5 тис. цього року і до $ 71,7 тис. у 2024 році.

Президент США Дональд Трамп з кінця березня ввів мита на імпорт сталі в США на рівні 25%. Ціни на сталь в США з початку року підскочили більш ніж на 30%, оскільки у американських виробників з'явилася можливість підвищувати ціни на тлі зниження цінової конкуренції поставок з-за кордону. Попит на сталь продовжує збільшуватися разом із зростанням економіки в цілому.

US Steel очікує підвищення скоригованого прибутку до оподаткування цього року більш ніж на 60% в порівнянні з минулим роком. ArcelorMittal, найбільша сталеливарна компанія світу з підприємствами в багатьох країнах, не дає окремого прогнозу для операцій в США.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Monobank відкриває рахунки для бізнесу та розширює свої послуги

"Енергоатом" уклав кредитну угоду на 181 млн фунтів під фінансування постачань Urenco ядерних матеріалів

Україна в рамках Grain from Ukraine відправила з портів Одеси 25 суден зі 160 тис. тонн агропродукції

Аграрії та депутати розроблять законопроєкт щодо зниження акцизів на пальне для аграрного сектору

БЕБ припинило роботу восьми нелегальних АЗС у Київській області

НБУ із серпня вилучатиме з обігу банкноти 500 грн зразка 2003-2007 рр.

"Епіцентр" збільшить потужності заводу керамічної плитки до 12,5 млн кв. м на рік

Україна і комітет кредиторів погодилися про списання 37% боргу за євробондами і заміну ще 23% спецоблігаціями

Україна досягла домовленостей із Комітетом власників євробондів про реструктуризацію - Шмигаль

"ArcelorMittal Кривий Ріг" заявляє про масові перевірки ТЦК на шляхах до підприємства, що стало причиною збою у виробництві

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА