13:55 12.09.2018

Тігіпко розглядає можливість покупки банку та страхової компанії

2 хв читати
Тігіпко розглядає можливість покупки банку та страхової компанії

Український бізнесмен, засновник і основний акціонер групи "ТАС" Сергій Тігіпко розглядає можливість покупки банку та страхової компанії.

"Дивимося покупку ще одного банку, дивимося покупку ще однієї страхової компанії... Купуємо те, що дає нам синергію", - сказав С.Тігіпко під час Київського міжнародного економічного форуму "10 успішних стратегій залучення інвестицій", що відбувається в Києві в середу.

Говорячи про процес злиття ТАСкомбанку і ВіЕс Банку, С.Тігіпко повідомив, що до 15 жовтня ці банки перейдуть на єдиний баланс.

Групу "ТАС" засновано в 1998 році, вона має активи у фінансовому та промисловому секторах, сільському господарстві, нерухомості, фармацевтиці та венчурних проектах. До фінансового сектора групи входять ТАСкомбанк, Універсал банк, ВіЕс Банк, дві страхові компанії та низка інших організацій.

За даними НБУ, на 1 січня 2018 року основним власником ТАСкомбанку є С.Тігіпко, якому належало 99,86851% цінних паперів.

На початку листопада 2017 року Нацбанк України погодив С.Тігіпку опосередковане придбання 99,9% акцій ВіЕс Банку. Прямим покупцем виступила кіпрська компанія Bailican Limited. Операцію було закрито на початку грудня 2017 року.

Сбербанк продав ВіЕс Банк у рамках реалізації стратегії з виходу з банківського ринку України.

ВіЕс Банк (VS Bank, до 16 грудня 2013 року - Фольксбанк, раніше - Електрон банк) засновано в 1991 році.

Згідно з даними Нацбанку України, на 1 червня 2018 року за розміром чистих активів ТАСкомбанк посідав 18-е місце (14,405 млрд грн), ВіЕс Банк - 37-е місце (2,195 млрд грн) серед 84 банків, що діяли в країні.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА