16:39 12.09.2018

Суд визнав законною ліквідацію банку "Юнісон"

2 хв читати
Суд визнав законною ліквідацію банку "Юнісон"

Верховний Суд підтвердив безпідставність вимог акціонера банку "Юнісон" до Національного банку України (НБУ), повідомляється на сайті НБУ.

"Верховний суд 7 вересня залишив без задоволення касаційну скаргу акціонера ПАТ "Банк "Юнісон" -  компанії "Мелігант Груп ЛТД" на ухвалу Вищого адміністративного суду України від 14.02.2017 року, якою рішення судів попередніх інстанцій про відмову в задоволенні позову залишено без змін" , - зазначено в повідомленні.

Згідно з повідомленням, таким чином суд вищої інстанції поставив крапку в тривалій судовій тяганині, яка розпочалася ще у травні 2016 року в Окружному адміністративному суді Києва. Тоді акціонер банку в своєму позові просив суд скасувати рішення НБУ від 28 квітня 2016 року про віднесення банку до категорії неплатоспроможних.

Постановою Окружного адміністративного суду Києва 23 червня 2016 року в задоволенні позову компанії "Мелігант Груп ЛТД" було відмовлено.

Не погодившись з рішенням суду першої інстанції, позивач оскаржив його в апеляційному порядку, але і цей суд програв. Ухвалою Київського апеляційного адміністративного суду від 2 серпня 2016 року скаргу акціонера банку "Юнісон" було залишено без задоволення, а постанову Окружного адміністративного суду Києва - без змін. Таке саме рішення виніс і Вищий адміністративний суд України, куди позивач звернувся з касаційною скаргою. Рішення трьох судів не переконали позивача, і він звернувся до суду вищої інстанції.

НБУ відніс банк "Юнісон" до категорії неплатоспроможних 28 квітня 2016 року через непрозору структуру власності. На момент ухвалення цього рішення акціонерами банку були 11 компаній, зареєстровані на Кіпрі, жодна з яких не володіла часткою 10% або більше статутного капіталу банку.

Рішення про ліквідацію цього банку НБУ ухвалив 18 червня 2018 року.

Загрузка...

ЕЩЕ ПО ТЕМЕ:

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Гаазький арбітраж ухвалив рішення на користь ПриватБанку і Коломойського проти РФ щодо експропріації активів у Криму

"Укртрансгаз" у позові до НКРЕКП оскаржує положення Кодексу ГТС про несанкціонований відбір газу

"Нафтогаз" розраховує на ухвалення Верховною Радою законопроекту про концесії для активізації відбору інвестора управління ГТС

Кияни помилково заплатили за е/е старому постачальнику 39 млн грн

"ДТЕК" побудував найбільшу в Україні Нікопольську СЕС на 246 МВт

Facebook загрожує багатомільярдний штраф у США через скандал із Cambridge Analytica

Україна поскаржилася до СОТ на нові санкції РФ щодо транзиту

Дефіцит зовнішньоторговельного балансу України у 2018 році зріс у 2,3 раза

Фінляндія, Естонія і Латвія підписали договір про створення регіонального газового ринку

Турчинов: Ключові завдання переозброєння армії покладено на національний ОПК

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА