16:00 14.09.2018

VW припинить виробництво легендарного "Жука" в 2019 році

1 хв читати
VW припинить виробництво легендарного "Жука" в 2019 році

Німецька Volkswagen AG оголосила про припинення виробництва знаменитого автомобіля Beetle ("Жук") після 80 років його присутності на світовому ринку, повідомляє The Wall Street Journal.

Автовиробник наступного року зупинить випуск Beetle на заводі в Мексиці - останньому підприємстві, яке виробляє цю машину.

Про припинення випуску "Жука" було оголошено ще в березні, але після цього з'явилися чутки, що культовий автомобіль усе ж вироблятимуть надалі, зазначає AFP.

Останнє покоління "Жуків" дебютувало в 2011 році, проте історія автомобіля розпочалася в 1938 році. Beetle є одним із довгожителів авторинку і входить до числа найбільш продаваних моделей усіх часів. У всьому світі було продано близько 22,7 млн цих машин.

Водночас голова американської філії Volkswagen Гінріх Вебкен не виключив повністю того, що колись виробництво Beetle буде поновлено, повідомляє Deutsche Welle. Хоча наразі таких планів немає, він заявив: "Ніколи не говори ніколи".

Виробництво оригінального "Жука" було припинено ще в 2003 році, більш містку та комфортабельну версію New Beetle випускають з 1997 року, зокрема з 1999 року - в Мексиці.

VW продала в США минулого року лише 15 тис. "Жуків". Це становить менше ніж 5% від загального обсягу продажів компанії на американському ринку (339,7 тис. машин).

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА