Інтерфакс-Україна
17:32 15.09.2018

"Нафтогаз України" планує випуск єврооблігацій в жовтні на $0,5–1 млрд

2 хв читати
"Нафтогаз України" планує випуск єврооблігацій в жовтні на $0,5–1 млрд

НАК "Нафтогаз України" планує в жовтні 2018 року здійснити випуск єврооблігацій в обсязі $500 млн - $1 млрд, повідомив голова правління НАК Андрій Коболєв.

"Так, ми будемо випускати. Я думаю, що це буде в жовтні", - сказав він журналістам в кулуарах 15-го форуму YES, організованого Фондом Віктора Пінчука в Києві, відповідаючи на запитання, чи зберігає компанія плани випуску єврооблігацій в умовах нинішньої кон'юнктури.

А.Коболєв уточнив, що кошти планується залучити для розвитку компанії.

Як повідомлялося, наприкінці 2017 року головний комерційний директор "Нафтогазу" Юрій Вітренко повідомив, що компанія в 2018 році планує вийти на зовнішній борговий ринок з пропозицією єврооблігацій на $1 млрд. Нарпикінці липня 2018 року НАК найняла юридичну фірму Freshfields Bruckhaus Deringer (Велика Британія) для супроводу розміщення єврооблігацій. Послуги повинні бути надані на період до 1 липня 2020 року.

У середині липня 2018 року "Нафтогаз" оголосив тендер на присвоєння кредитного рейтингу для планованого розміщення єврооблігацій.

НАК за підсумками 2017 року отримав чистий консолідований прибуток 39,449 млрд грн, що в 2,2 разу більше, ніж за 2016 рік. Відповідно до звіту, над яким Deloitte провів аудит, дохід від реалізації в 2017 році зріс на 18% – до 227,478 млрд грн.

"Нафтогаз України" об'єднує найбільші нафтогазовидобувні підприємства країни. НАК є монополістом з транзиту і зберігання природного газу в підземних сховищах, а також з транспортування нафти трубопровідним транспортом територією країни.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Мінфін США готовий до введення санкцій проти РФ в найкоротший час - Стефанішина

Гендиректор "Scania Україна" Хокан Йюде став президентом ЄБА на 2026-2027рр.

Рівень фінансового стресу у листопаді був найнижчим із початку повномасштабного вторгнення – Нацбанк

Пісний різдвяний стіл подорожчав на 11%, до 913,57 грн, лідери - кутя та узвар

AmCham заявляє про загрозу морському експорту та закликає посилити протиповітряний та морський захист України

Мінекономіки продовжило до 23 грудня прийом заявок на відбір у НР енергокомпаній та збільшило на 2 кількість вакансій в УРМ

Рада має намір змінити назву розмінної монети "копійка" на "шаг"

НБУ визначив режим роботи СЕП і банків на кінець 2025 року і початок 2026-го

Ощадбанк надав "Кернелу" кредит на $77 млн для оновлення технопарку і ремонт зернотерміналу в Чорноморську

МХП завершив збирання врожаю із 330 тис. га і отримав 2 млн тонн

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА