20:19 17.09.2018

Із січня-2019 грошове забезпечення українського солдата має становити не менше ніж 10 тис. грн

2 хв читати
Із січня-2019 грошове забезпечення українського солдата має становити не менше ніж 10 тис. грн

Президент України Петро Порошенко заявляє, що фінансування Збройних сил країни збільшено майже втричі, а з 1 січня 2019 року український солдат має отримувати не менше ніж 10 тис. грн, повідомляє в понеділок увечері прес-служба глави Української держави.

Згідно з оприлюдненою на сайті президента інформацією, в інтерв'ю телеканалу "Суспільне телебачення" в Кропивницькому П.Порошенко нагадав, що вже було представлено нові показники проекту державного бюджету України на 2019 року, які розглядали на засіданні Ради національної безпеки і оборони. За результатами засідання РНБО було зроблено необхідні доручення уряду.

"Я підписав свою вимогу, що у нас на сьогодні рівень оплати праці, рівень грошового забезпечення українського воїна має бути вище середньої заробітної плати в промисловості. І за моїм наполяганням у Збройних силах України солдат має з 1 січня отримувати не менше ніж 10 тис. грн", - розповів глава держави.

Як повідомлялося, 6 вересня РНБО затвердила основні параметри оборонного бюджету України на 2019 рік, на потреби сектора нацбезпеки й оборони загалом буде напрвлено понад 5% ВВП. Абсолютні показники затвердженого РНБО оборонного бюджету не оприлюднювали. Згідно з оприлюдненими наприкінці серпня за підсумками спеціальної наради в РНБО прогнозними оцінками, обсяг оборонного бюджету України на 2019 рік становитиме близько 200 млрд грн.

Серед озвучених пріоритетів оборонного бюджету країни на 2019 рік: розробка та закупівля сучасного високоточного ракетного озброєння (ракетних систем і комплексів, зокрема крилатих ракет); артозброєння; бронетехніки; високоточних засобів ураження; боєприпасів і продуктів спецхімії; посилення системи ППО держави та можливостей Повітряних сил ЗСУ; реалізація державної політики у сфері кібербезпеки; виконання заходів із розвитку та модернізації системи спецзв'язку та захисту інформації; облаштування дослідно-випробувальних полігонів для здійснення випробувань ракет і боєприпасів.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА