14:03 18.09.2018

Наглядову раду Фонду енергоефективності буде сформовано 14 листопада

1 хв читати
Наглядову раду Фонду енергоефективності буде сформовано 14 листопада

Віце-прем'єр-міністр - міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Геннадій Зубко прогнозує, що формування наглядової ради Фонду енергоефективності завершиться 14 листопада.

"Наразі Фонд, маючи конкурсну комісію, успішно розпочав відбір заявок до незалежної наглядової ради... 14 листопада ми очікуємо отримати безпосередньо весь склад наглядової ради", - сказав він за результатами зустрічі з міжнародними донорами із запуску Фонду енергоефективності у вівторок у Києві.

Г.Зубко нагадав, що до наглядової ради Фонду увійдуть два представники від уряду України, один представник від IFC та два незалежних представника.

За словами заступника генерального директора Генерального директорату з питань політики сусідства та переговорів із розширення Європейської Комісії Катарини Матернової, енергоефективність для України є питанням енергетичної безпеки держави.

"Якби Україна мала такий рівень енергоефективності, як країна з найменшим рівнем енергоефективності в Європейському Союзі, як наприклад Болгарія, то Україні не потрібно було б імпортувати жодного кубометра газу", - наголосила вона.

Регіональний директор IFC в Україні, Білорусі та Молдові Джейсон Пеллмар додав, що очікування від цього проекту є досить значними

"Кошти, які Україна витрачає на газ, є дуже великими, так не може більше продовжуватися", - зазначив він.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Стартувала третя група програми REDpreneurUA: підтримка та розвиток діючого бізнесу в Україні - УЧХ

"Ліси України" готові збільшити обсяг заготівлі деревини на 30% на рік - Болоховець

Передача лісовій галузі 1,9 млн га самозаліснених територій дозволить збільшити заготівлю деревини для переробки - Держлісагентство

Укрнафта інтегрує EPR-систему з метою автоматизації ключових бізнес-процесів

Фонд національного добробуту РФ вичерпається протягом року, якщо нафта коштуватиме $45–47 за барель, – Кислиця

Українські акції дорожчають зранку в середу після переговорів України та США в Джидді

Мінфін підняв ставки за ринковими ОВДП на 0,5 в.п. слід за підвищенням облікової на 1 в.п.

"Укрнафта" очолила рейтинг видобувних підприємств за 2024 р., збільшивши товарообіг на 10,5%

Частка IT-компанії MODUS X в енергосекторі складає приблизно 25%, поза межами ДТЕК вона у 2024 р. залучила 14 клієнтів – СЕО

Перезапущений фондовий ринок міг би акумулювати ресурс для відновлення України – голова правління ОТП Банк

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА