19:12 18.09.2018

Volkswagen представив модульну платформу для масового виробництва електромобілів

2 хв читати
Volkswagen представив модульну платформу для масового виробництва електромобілів

Німецький автоконцерн Volkswagen представив нову технологічну платформу, яку планує використовувати для масового виробництва електромобілів.

Світова прем'єра модульної платформи електричного приводу (MEB) відбулася в Дрездені в понеділок.

Новітня технологічна платформа стане базою для "універсального електромобіля", що дозволить Volkswagen випускати сучасні і доступні за ціною моделі, йдеться в прес-релізі автовиробника.

Лише на першому етапі кампанії з переходу до електричної мобільності "Electric for all" на базі платформи MEB буде випущено близько 10 млн автомобілів під різними марками автоконцерну, відзначають в Volkswagen.

Виробництво Volkswagen I.D. - першого автомобіля на базі МЕВ - почнеться на заводі в Цвіккау в кінці 2019 року.

До 2020 Volkswagen планує щорічно реалізовувати в Німеччині близько 150 тис. електромобілів, в тому числі 100 тис. моделей сімейства I.D.

До кінця 2022 року марки автоконцерну представлять у всьому світі 27 різних моделей на базі MEB, йдеться в прес-релізі.

У Volkswagen вважають, що технологія MEB дозволить досягти раніше неможливого співвідношення ціни і якості електромобіля, а також "є потенційним інструментом перетворення автомобіля на електричній тязі з нішевого продукту в масовий".

"Платформа MEB - один з найважливіших проектів в історії марки, що представляє собою технологічну віху, яку можна порівняти з переходом від Beetle до Golf", - заявив член правління Volkswagen, відповідальний за електричну мобільність, Томас Ульбріх.

Volkswagen, який також прагне до лідерства в області розвитку зарядної інфраструктури, представив в Дрездені прототип зарядної станції Volks-Wallbox, системи зарядки автомобіля сімейства I.D. для використання в домашніх умовах.

Виробник автомобілів класу "люкс" Audi, що входить в концерн Volkswagen, показав на заході в Сан-Франциско в понеділок свій перший серійний електромобіль-джип E-Tron. На європейських ринках він з'явиться вже цього року, в США - навесні 2019 року.

Audi також повідомила у вівторок про намір розробити для американського ринку спільно з Amazon.com Inc. зарядне обладнання для використання в домашніх умовах для автомобілів E-Tron.

Акції Volkswagen за підсумками торгів у Франкфурті у вівторок виросли в ціні на 2,2%, Audi - на 0,8%.
 

Загрузка...
Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА