Інтерфакс-Україна
11:34 19.09.2018

Держбюджет-2018 буде виконано - глава Мінфіну

2 хв читати
Держбюджет-2018 буде виконано - глава Мінфіну

В. о. міністра фінансів України Оксана Маркарова впевнена у виконанні державного бюджету у 2018 році та утриманні його дефіциту в межах 2,6% ВВП.

"Бюджет буде виконано, і дефіцит у нас залишиться в рамках 2,6% (ВВП) - це я точно можу гарантувати", - сказала вона журналістам.

В. о. міністр назвала цей бюджет "напруженим", нагадавши, що парламент у процесі ухвалення збільшив його показники. Водночас вона наголосила, що контроль уряду за виконанням бюджету досить дієвий, зокрема і з точки зору моніторингу та контролю над ефективністю використання коштів.

О.Маркарова зазначила, що 2019 рік ставить перед Україною великі виклики з огляду на бюджет, оскільки в попередні два роки завдяки реструктуризації виплати за держборгом були нижче.

За її словами, уряд розраховує на продовження зростання економіки в 2019 році, і цьому сприятиме підготовлений реалістичний проект держбюджету.

Доходи держбюджету-2018 заплановано в розмірі 917,9 млрд грн, видатки - на рівні 991,7 млрд грн, граничний обсяг дефіциту - 80,6 млрд грн, або 2,4% ВВП.

Дефіцит держбюджету за підсумками січня-липня 2018 року становив 13,4 млрд грн, тоді як минулого року держбюджет за цей період було зведено з профіцитом 27 млрд грн.

Уряд минулого тижня вніс до Верховної Ради проект держбюджету-2019 з доходами 1 трлн 8,3 млрд грн (+ 9,9%), видатками - 1 трлн 94 млрд грн (+ 10,3%) і граничним розміром дефіциту 89,99 млрд грн (+ 11,7%), що відповідає рівню до 2,3% ВВП.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Попит на первинне житло в Україні за підсумками І пів.-2025 на 50-60% нижчий за пропозицію

Євросоюз збільшив випуск пива на 0,6% у 2024 році

БЕБ викрило підпільну мережу з виготовлення й продажу вейпів і вилучило обладнання та продукцію на 50 млн грн

Українські акції та єврооблігації дорожчають на оптимізмі щодо переговорів про припинення війни

Львів звернувся до Туска через зрив польською фірмою будівництва сміттєпереробного заводу

Бізнес підтримує пом’якшення валютних обмежень, водночас сподівається на розгляд інших пропозицій

Глава МЗС Румунії та Свириденко домовилися посилити співпрацю між економіками країн, включаючи румунську участь у відбудові

Компанія BIP ініціювала створення в Харкові першого підземного індустріального парку

Ціни на вершкове масло після вичерпання квот на поставки до ЄС знизяться

Повернення форвардів дозволить бізнесу ефективніше управляти валютними ризиками – банкіри

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА