Інтерфакс-Україна
13:29 19.09.2018

Кабмін виділив 29,4 млн грн на допомогу сім'ям 17 загиблих і 24 учасникам АТО, які отримали інвалідність

1 хв читати
Кабмін виділив 29,4 млн грн на допомогу сім'ям 17 загиблих і 24 учасникам АТО, які отримали інвалідність

Кабінет Міністрів України виділив 29,404 млн грн для надання одноразової грошової допомоги членам сімей 17 загиблих і 24 військовослужбовцям, що отримали інвалідність під час участі в антитерористичній операції (АТО) на Донбасі.

Як передає кореспондент агентства "Інтерфакс-Україна", відповідне рішення було ухвалено на засіданні уряду в середу в Києві.

Членам сім'ї загиблого буде виплачено допомогу в розмірі 750 прожиткових мінімумів для працездатних осіб на дату загибелі, а військовослужбовцям, які отримали інвалідність, залежно від групи, від 250 до 400 прожиткових мінімумів. Так, тим, що отримали I групу інвалідності, - 400 прожиткових мінімумів для працездатних, II групу - 300 прожиткових мінімумів, III групу - 250 прожиткових мінімумів.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Аграрії для безмитного експорту сої та ріпаку повинні брати висновок ТПП на кожну партію – постанова Кабміну

Пишний анонсує ширший діалог з банками щодо протидії дропам

Україна у вересні збільшила експорт електроенергії на 41% і досягла найвищого місячного показника з весни 2020 р.

Збирання врожаю-2025 завершено на 65% площ

Морські шляхи забезпечили у 2024 р. 71% агроекспорту і ще на чверть не досягли довоєнних показників - УКАБ

Конкурсна комісія залучила 12 зовнішніх експертів для порту "Чорноморськ"

Частка нелегального ринку електронних сигарет в Україні становить 93% - дослідження Kantar Ukraine

МВФ продовжить обговорення нової програми з Україною під час щорічних зборів 13-18 жовтня

"Оператор ринку" запускає чергову хвилю навчань за програмою підвищення обізнаності про роботу ринку е/е

Попит і пропозиція на молоко у вересні стабілізувалися, ріст імпорту молокотоварів загрожує ринку

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА