Інтерфакс-Україна
14:14 21.09.2018

Британське бюро Zaha Hadid Architects спроектує станції метро в Дніпрі - Філатов

1 хв читати
Британське бюро Zaha Hadid Architects спроектує станції метро в Дніпрі - Філатов

Влада Дніпра підписала зі всесвітньо відомим британським архітектурним бюро Zaha Hadid Architects договір на проектування нових станцій дніпровського метрополітену, повідомив міський голова Дніпра Борис Філатов.

"Сьогодні ми підписали з британським бюро Zaha Hadid Architects контракт на проектування станцій у дніпровському метрополітені. Ніхто не вірив, а ми зробили", - написав він на своїй сторінці у Facebook у п'ятницю.

Будівництво метрополітену в Дніпрі розпочалося ще в 1982 році. З 1995 року в підземці працюють шість станцій замість дев'яти запланованих.

Як повідомлялося, турецька компанія Limak 13 квітня 2016 року виграла тендер на продовження будівництва метрополітену вартістю EUR224 млн, що передбачає спорудження ділянки з трьома станціями в центральній частині міста загальною протяжністю 4 км. Будівництво метрополітену відбувається за кредитні кошти ЄБРР (EUR152 млн) і Європейського інвестиційного банку (EUR152 млн).

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

АТБ, McDonald's и "Укрзализныця" возглавили рейтинги расходов клиентов monobank в 2025 году

АТБ, McDonald's та "Укрзалізниця" очолили рейтинги витрат клієнтів monobank у 2025р

Офіційний курс гривні послабився до нового мінімуму – 43,0757 грн/$1

"Укрзалізниця" тимчасово призупиняє купонні виплати по єврооблігаціях для збереження ліквідності – компанія

IT-Enterprise у 2025р залучив у клієнти "Дарницю", Rozetka, "МХП Легко", Ощадбанк та ще 24 компанії

Інфляція в Україні в 2025р зменшилася до 8% – Держстат

ВАКС задовольнив позов потенційних учасників конкурсу на вибір керуючого активами IDS Ukraine

Демайнери в грудні 2025р. розмінували понад 3 тис. га сільгоспугідь

Митний безвіз-2025: IT-система європейського спільного транзиту здобула визнання в українських перевізників

"Укренерго" законтрактувало 400 МВт базового навантаження "Енергоатома" до кінця січня

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА