19:33 21.09.2018

"Укртрансгаз" акцептував пропозицію "Зоря-Машпроект" на реконструкцію КС "Яготин"

2 хв читати
"Укртрансгаз" акцептував пропозицію "Зоря-Машпроект" на реконструкцію КС "Яготин"

ПАТ "Укртрансгаз" 20 вересня акцептувало пропозицію ДП НВКГ "Зоря-Машпроект" за підсумками тендера на реконструкцію компресорної станції (КС) "Яготин", повідомила прес-служба газової компанії.

"Тендерний комітет акцептував пропозицію "Зоря-Машпроект" на суму 2,248 млрд грн", - повідомили в "Укртрансгазі".

Як повідомлялося, заявки на участь у тендері "Укртрансгазу" на реконструкцію КС "Яготин" очікуваною вартістю до 2,466 млрд грн подали три компанії: ПАТ "Сумське машинобудівне науково-виробниче об'єднання", ДП НВКГ "Зоря-Машпроект" і ПрАТ "Будівельна асоціація Інтербудмонтаж".

"Укртрансгаз" визначив КС "Яготин" одним із пріоритетних об'єктів для модернізації. Ця станція є однією з ключових у транспортуванні газу власного видобутку з газопромислових управлінь "Шебелинкагазвидобування" та "Полтавагазвидобування", бере участь у процесі закачування газу до підземних сховищ газу. КС компримує (стискає) газ для його подальшого транспортування магістральними газопроводами "Шебелинка-Диканька-Київ", "Шебелинка-Полтава-Київ", "Єфремівка-Диканька-Київ". Навіть за нульового транзиту російського газу через Україну цей об'єкт залишиться задіяним.

У рамках проекту планується до 2021 року побудувати на КС "Яготин" новий компресорний цех у складі чотирьох газоперекачувальних агрегатів із приводом від газотурбінних двигунів потужністю 14-16 МВт кожен та необхідною інженерною інфраструктурою. Використання сучасних агрегатів із високими екологічними показниками та показниками ефективності дасть змогу забезпечити транспортування природного газу в обсягах близько 50 млн куб. м на добу, або 16,5 млрд куб. м на рік.

Переможець тендера повинен буде забезпечити проектно-вишукувальні роботи, здійснити постачання обладнання, провести будівельно-монтажні роботи та спільно із замовником ввести об'єкт в експлуатацію.

В "Укртрансгазі" наголошують, що застосування EPC-контракту дасть змогу не прив'язуватися до конкретного виробника обладнання на етапі тендера, забезпечити розширення конкуренції у рамках проекту. Одним із головних додаткових критеріїв оцінки є ККД обладнання, передбаченого в тендерних пропозиціях учасників. Цей параметр характеризує рівень витрат паливного газу на модернізованій КС "Яготин".

"Укртрансгаз", 100% якого належить НАК "Нафтогаз України", експлуатує систему магістральних газопроводів і 12 підземних сховищ газу країни.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Україна вводить заборонні мита на імпорт цементу з РФ, Білорусі та Молдови

ЄБРР відзначає відсутність умов для формування конкуренції на ринку е/е

Україна вводить заборонні мита на імпорт цементу з РФ, Білорусі та Молдови

ЄБРР може виділити ще EUR250 млн на оновлення міського транспорту України

"Укртранснафта" відновила транзит нафти до країн ЄС

Зеленський і Коболєв обговорили з делегацією США співробітництво в енергосфері та підготовку до опалювального сезону

Місія МВФ розпочала роботу в Україні

Опубліковано повідомлення про порушення Україною антидемпінгового розслідування стосовно імпорту сталевих безшовних гарячедеформованих труб із Китаю

Опубліковано повідомлення щодо продовження Україною антидемпінгового розслідування стосовно імпорту сталевих прутків із Білорусі та Молдови

"Астарта" завершила 1 кв.-2019 з чистим збитком EUR4,4 млн

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА