20:58 21.09.2018

Країни ЄС недоотримали в 2016 році близько 150 млрд євро ПДВ

1 хв читати
Країни ЄС недоотримали в 2016 році близько 150 млрд євро ПДВ

Країни ЄС недоотримали в 2016 році близько 150 млрд євро ПДВ, свідчить аналіз, опублікований в п'ятницю Єврокомісією.

"Держави-члени поліпшили збір ПДВ в цілому в ЄС. Ці зусилля необхідно визнати і привітати. Але втрата 150 млрд євро за рік національними бюджетами неприпустима, особливо коли від цієї суми 50 млрд потрапляють до кишені шахраїв, злочинців і, напевно, навіть терористів" , - заявив у зв'язку з публікацією документа член Єврокомісії, відповідальний за оподаткування, П'єр Московісі.

За його словами, істотне поліпшення буде можливо тільки з прийняттям реформи ПДВ, запропонованою Європейською Комісією ще рік тому.

"Я настійно закликаю держави-члени просунутися в питанні системи ПДВ до виборів до Європейського парламенту в 2019 році", - йдеться в заяві П.Московісі, поширеній в Брюсселі.

У матеріалах Єврокомісії пояснюється, що цифра близько 150 млрд євро являє собою різницю між очікуваними надходженнями від ПДВ і реально отриманими зборами.

За даними ЄК, результат роботи на цьому напрямку різних країн ЄС неоднаковий. Втрати ПДВ зменшилися в 22 країнах союзу. Особливо помітний прогрес в Болгарії, на Кіпрі, в Латвії та Нідерландах. При цьому в 6 державах-членах – Великій Британії, Ірландії, Румунії, Фінляндії, Франції та Естонії - недобір збільшився.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА