Інтерфакс-Україна
15:18 24.09.2018

Нардепи підписали листа до Порошенка із закликом публічно відповісти на інформацію про його зловживання

2 хв читати
Нардепи підписали листа до Порошенка із закликом публічно відповісти на інформацію про його зловживання

Народний депутат (позафракційний) Віктор Чумак заявляє, що передав президенту України Петру Порошенку підписаного 40 парламентарями листа із закликом публічно підтвердити або спростувати інформацію про його зловживання.

"Разом із Кримінальним кодексом, який я подарував президенту, я передав йому особисто в руки лист, який підписали 40 нардепів, у тому числі найрейтинговіший кандидат у президенти, лідер "Батьківщини" Юлія Тимошенко", - написав В.Чумак на своїй сторінці у Facebook у понеділок.

Нардеп також оприлюднив копії листа і підписів. Члени парламенту просять главу держави вийти на прес-конференцію або організувати відкриту зустріч із народними депутатами. Вони закликають П.Порошенка особисто підтвердити або спростувати інформацію про наявність у нього незадекларованого майна, корпоративних прав і коштів в офшорних юрисдикціях і ухиленні від оподаткування в Україні.

Парламентарі також просять відповісти на інформацію про володіння незадекларованим зерновим і крохмальним бізнесом у РФ, про зловживання президентом владою з метою виграшу тендерів на постачання українській армії за завищеними цінами обладнання, виробленого підконтрольними йому підприємствами.

Крім того, питання стосуються схеми формування ціни на електроенергію "Роттердам+", ремонту фрегата "Гетьман Сагайдачний" на "Заводі "Кузня на Рибальському", функціонування Липецької кондитерської фабрики в РФ та отримання П.Порошенком від неї прибутку.

Нардепів також цікавить підтвердження або спростування інформації про підкуп народних депутатів перед голосуваннями, зокрема з кадрових питань - під час призначення Юрія Луценка генеральним прокурором, про отримання неправомірної вигоди за реєстрацію кандидатом у народні депутати Олександра Онищенка.

У листі сформульовані й запитання щодо встановлення президентом контролю над Національним агентством з питань запобігання корупції, Державним бюро розслідувань, Генеральною прокуратурою, Національною комісією з регулювання сфери комунальних послуг, головами місцевих держадміністрацій і судами.

Крім того, в листі нардепи називають незадовільними відповіді прес-служби президента на деякі випадки.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Аграрії засіяли 76% ярих зернових та зернобобових від плану та наздогнали минулорічний показник за площею

ТППУ ініціює запровадження ефективного страхування військових ризиків для інвесторів та експортерів

Ощадбанк у IV кв.-2024 сформував консорціум з Укргазбанком та ПУМБ для кредиту 2,8 млрд грн ОПК під держгарантію

"Ліси України" в 2025р. передбачили на централізовані закупівлі 3,1 млрд грн

Середня зарплата серед вакансій в Україні зростає на 500 грн третій місяць поспіль

Україна та ЄС ще не розпочали переговори щодо торгівлі за ст.29 DCFTA – Стефанішина

Українські виробники добрив обговорили контроль імпорту та можливості збільшення експорту

Угода про інвестфонд відбудови зобов’язує Україну забезпечити захист активів та інвестицій незалежно від змін законодавства – юрист

Посли країн G7: Високо оцінюємо лідерство НБУ у впевненому проходженні через період викликів

Україна отримала 1 млрд євро від ЄС у межах програми ERA

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА