Інтерфакс-Україна
17:50 25.09.2018

"Нафтогаз" планує змінити модель продажу газу промисловим споживачам

1 хв читати
"Нафтогаз" планує змінити модель продажу газу промисловим споживачам

НАК "Нафтогаз України" планує змінити модель, за якою вона реалізує газ комерційним споживачам, повідомив головний комерційний директор НАК Юрій Вітренко на прес-конференції у Києві у вівторок.

"Ми переходимо до нової схеми, коли "Нафтогаз" продаватиме лише за довгостроковими контрактами, які були укладені раніше. А все інше реалізовуватиметься через "Нафтогаз Трейдинг" з можливою зміною ціни кілька разів на день відповідно до зміни цін на європейському ринку і курсу гривні", - сказав він.

Ю.Вітренко додав, що чинна модель з переглядом ціни для комерційних споживачів раз на місяць недосконала і не дозволяє вчасно реагувати на волотильність цін на європейському ринку.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Аграрії засіяли 76% ярих зернових та зернобобових від плану та наздогнали минулорічний показник за площею

ТППУ ініціює запровадження ефективного страхування військових ризиків для інвесторів та експортерів

Ощадбанк у IV кв.-2024 сформував консорціум з Укргазбанком та ПУМБ для кредиту 2,8 млрд грн ОПК під держгарантію

"Ліси України" в 2025р. передбачили на централізовані закупівлі 3,1 млрд грн

Середня зарплата серед вакансій в Україні зростає на 500 грн третій місяць поспіль

Україна та ЄС ще не розпочали переговори щодо торгівлі за ст.29 DCFTA – Стефанішина

Українські виробники добрив обговорили контроль імпорту та можливості збільшення експорту

Угода про інвестфонд відбудови зобов’язує Україну забезпечити захист активів та інвестицій незалежно від змін законодавства – юрист

Посли країн G7: Високо оцінюємо лідерство НБУ у впевненому проходженні через період викликів

Україна отримала 1 млрд євро від ЄС у межах програми ERA

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА