Інтерфакс-Україна
18:36 03.10.2018

Рівень конкуренції на українському газовому ринку перевищив очікування іноземних трейдерів - "ЕРУ"

1 хв читати
Рівень конкуренції на українському газовому ринку перевищив очікування іноземних трейдерів - "ЕРУ"

 Рівень конкуренції на українському газовому ринку виявився значно вищим за очікування іноземних трейдерів, вважає співвласник групи "ЕРУ" (найбільший приватний постачальник газу в Україні) Ярослав Мудрий.

"Ринок став іще більш конкурентним. Я з багатьма спілкуюся і знаю, що для іноземних компаній, які прийшли в Україну, конкуренція і місткість ринку виявилися не такими, як очікувалося два роки тому, коли подавалися пропозиції про відкриття представництв", - сказав він, виступаючи на конференції Petroleum UKRАINE X, організованій консалтинговою групою "А-95" (Київ) у середу.

Я.Мудрий додав, що практично кожні два місяці спостерігається ситуація, коли новий гравець виходить на ринок із цінами, нижчими за рівень окупності, та планами надолужити втрачений прибуток після напрацювання клієнтської бази.

"Однак специфіка газового ринку така, що споживач може легко щомісяця змінювати постачальника", - додав він.

Співвласник "ЕРУ" висловив сподівання на лібералізацію сектора постачання газу теплокомуненерго, яка могла б суттєво збільшити обсяг конкурентного ринку.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Прем’єрка Свириденко анонсувала річний мораторій на перевірки й обмеження перевірок податкової та митниці

Україна за 6 міс.-2025 додала 591 МВт енергогенерації – заступник голови ОП

Трамп наполягає на 15-20% тарифах на товари з ЄС

Федрезерв, імовірно, зможе суттєво знизити ставку протягом року - голова ФРБ Чикаго

Видатки загального фонду держбюджету за 6 міс.-2025 зросли на 21,5% до 6 міс.-2024 - Мінфін

Бізнесмен Мішалов цікавиться агропереробкою та зберігає інтерес до проєктів "індивідуальної металургії"

В Мінветеранів розповіли, як ветеранам придбати житло за програмою "єОселя"

АМКУ дозволив засновнику ОККО купити ТОВ "Кайрос-Холдінг"

Уряд ухвалив постанову для підвищення доступності проєктної документації будівництва

ЄС вводить санкції щодо РФПІ, його дочірніх структур, а також повну заборону на транзакції ще з 22 банками з РФ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА