Інтерфакс-Україна
11:08 04.10.2018

"Нафтогаз" готовий до опалювального сезону

1 хв читати
"Нафтогаз" готовий до опалювального сезону

НАК "Нафтогаз України" підготовлений до початку опалювального сезону та готовий забезпечити Україну газом, заявив перший заступник голови правління НАК "Нафтогаз України" Сергій Перелома.

"Компанія повністю готова до виконання покладених на неї зобов'язань", - сказав він під час селекторної наради з регіонами щодо готовності до опалювального сезону 2018-2019 років у четвер у Києві.

За його словами, на сьогодні в підземних газових сховищах перебуває 16 млрд 315 млн куб. м. природного газу.

"У разі якихось аномальних холодів в опалювальному сезоні маємо можливості постійно збільшувати імпорт для того, щоб підтримувати необхідну кількість газу і тиску в системі", - додав він.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

НБУ дозволив валютні "форварди" та погашення закордонних боргів валютними внесками у капітал

НБУ дозволив фінансувати закордонні представництва до EUR1 млн на рік та оплачувати суди щодо експорту/імпорту

НБУ збільшив ліміти на розрахунки корпоративними картками за кордоном

Аграрії засіяли 76% ярих зернових та зернобобових від плану та наздогнали минулорічний показник за площею

ТППУ ініціює запровадження ефективного страхування військових ризиків для інвесторів та експортерів

Ощадбанк у IV кв.-2024 сформував консорціум з Укргазбанком та ПУМБ для кредиту 2,8 млрд грн ОПК під держгарантію

"Ліси України" в 2025р. передбачили на централізовані закупівлі 3,1 млрд грн

Середня зарплата серед вакансій в Україні зростає на 500 грн третій місяць поспіль

Україна та ЄС ще не розпочали переговори щодо торгівлі за ст.29 DCFTA – Стефанішина

Українські виробники добрив обговорили контроль імпорту та можливості збільшення експорту

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА