Інтерфакс-Україна
17:09 05.10.2018

Консорціум Enerparc AG - Rodina Energy Group планує розширити потужність СЕС у Чорнобильській зоні до 100 МВт

1 хв читати
Консорціум Enerparc AG - Rodina Energy Group планує розширити потужність СЕС у Чорнобильській зоні до 100 МВт

Консорціум Enerparc AG - Rodina Energy Group планує збільшити потужність своїх сонячних електростанцій (СЕС) у Чорнобильській зоні відчуження з 1 до 100 МВт, повідомив CEO Rodina Energy Group Євген Варягін на прес-конференції в Києві в п'ятницю.

"У нас є плани щодо розвитку цього проекту, щодо розширення його до близько 100 МВт. І ми з нашими партнерами над цим працюємо", - сказав він.

Напередодні Enerparc AG - Rodina Energy Group офіційно ввів в експлуатацію пілотну СЕС потужністю 1 МВт біля Чорнобильської атомної електростанції (ЧАЕС).

Як повідомлялося, будівництво пілотної СЕС завершилося на початку 2018 року, влітку вона отримала "зелений тариф".

ТОВ "Солар Чорнобиль" (Київ) у 2017 році орендувало частину бетонного майданчика біля споруди "розподільчий пристрій 2-ї черги ЧАЕС" площею 1,7 га для реалізації проекту будівництва СЕС консорціумом Enerparc AG - Rodina Energy Group.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

МВФ відзначає прогрес у реформі Держмитслужби, рекомендує оновити політику ротації і KPI митного оформлення

"Фокстрот" вводить опцію післяоплати під час отримання для доставки з Uklon Delivery

Українські акції, облігації та ВВП-варанти подорожчали на новинах про новий мирний план

ТОВ "Три О" оскаржує державну реєстрацію ТОК Gulliver за АТ "Ощадбанк" і АТ "Укрексімбанк"

Обсяг стягнених податкових боргів за 2міс. зріс майже вдвічі завдяки автоматизованій системі - очільниця ДПС

Inzhur отримав дозвіл АМКУ на купівлю ТРЦ Sky Park у Dragon Capital за $36 млн

Неплатоспроможним РВС Банком зацікавились три інвестори – ФГВФО

Дві з трьох АЕС у четвер працюють на номінальній потужності, Рівненська АЕС – на зниженій – Міненерго

Українські сири дедалі частіше програють імпортним аналогам - аналітики

Кількість активних карток у III кв.-2025 зросла майже на 1 млн, Приват збільшив відрив від mono

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА