18:07 08.10.2018

"Укрзалізниця" з листопада здаватиме товарні вагони в оренду через аукціони "Прозорро.Продажі"

2 хв читати
"Укрзалізниця" з листопада здаватиме товарні вагони в оренду через аукціони "Прозорро.Продажі"

ПАТ "Укрзалізниця" уклало договір із ДП "Прозорро.Продажі" та в рамках "пілотного" проекту з листопада почне здавати в оренду товарні вагони через електронну систему "Prozorro.Продажі", повідомило Міністерство економічного розвитку і торгівлі (МЕРТ).

"На електронні торги планується виставляти 5% порожнього парку вагонів, за їх результатами визначатиметься ціна для всього парку вагонів за видами на певну дату", - йдеться в повідомленні на сайті МЕРТ.

Крім оренди вагонів, договір також передбачає проведення електронних аукціонів щодо відчуження, передання в користування та оренду майна "Укрзалізниці".

Як зазначає МЕРТ, національний перевізник також розробляє додаткові напрями використання електронних аукціонів. Один із них - управління майном, він включає в себе списання попередньо майже 700 тис. різних об'єктів, зокрема понад 10 тис. застарілих і непридатних вагонів і матеріалів для вторинної переробки (металобрухт, масло, шини та інше). Ще один напрям - прозорий продаж прав оренди приміщень на залізничних вокзалах.

"Саме завдяки онлайн-сервісу плануємо перейти на електронну систему продажу та котирування вартості перевезень у вантажних вагонах. Це дасть змогу сформувати об’єктивну картину на попит нашого вагона з боку ринку й визначити збалансовану вартість вагона для клієнта. Запровадження цього прозорого механізму має зняти будь-які питання щодо реальної вартості перевезення та встановити конкурентну ціну на вагони товариства", - наводить прес-служба МЕРТ слова в. о. голови правління компанії Євгена Кравцова.

Пілотний проект розрахований на рік, після чого може бути продовжений, уточнюють у МЕРТ.

Станом на 1 вересня 2018 року в робочому парку "Укрзалізниці" налічувалася 61 тис. вантажних вагонів, з яких майже 28 тис. піввагонів, 10,3 тис. зерновозів, майже 3 тис. фітингових платформ, зазначено в повідомленні.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА