15:30 09.10.2018

"Нафтогаз", "Київнерго" і "Київтеплоенерго" підписали мирову угоду

2 хв читати
"Нафтогаз", "Київнерго" і "Київтеплоенерго" підписали мирову угоду

НАК "Нафтогаз України", КП "Київтеплоенерго" і ПАТ "Київенерго" підписали мирову угоду, яка дасть змогу відновити постачання теплової енергії споживачам столиці, повідомила прес-служба НАК.

Згідно з документом, "Київтеплоенерго" підтверджує визнання правонаступництва за борговими зобов'язаннями "Київенерго" перед "Нафтогазом" у розмірі майже 2,4 млрд грн. При цьому питання стягнення додаткових нарахувань підлягає вирішенню в судовому порядку в рамках окремих судових спорів.

За даними НАК, 10 жовтня Господарський суд міста Києва має затвердити підписану мирову угоду. Це дасть змогу "Нафтогазу" і "Київтеплоенерго" в термін до п'яти робочих днів укласти договори на постачання газу для виробництва теплової енергії на умовах, передбачених урядовою постановою про спецзобов'язання.

"Ми вітаємо конструктивні зміни в питанні забезпечення гарячого водопостачання та опалення для киян на умовах, передбачених законодавством. Після затвердження судом мирової угоди ми готові в будь-який час підписати з "Київтеплоенерго" договори про постачання газу на умовах, передбачених урядовою постановою про покладання спеціальних зобов'язань, і сподіваємося, що "Київтеплоенерго" зможе виконати необхідні умови для отримання номінацій", - зазначив перший заступник голови НАК Сергій Перелома.

Як повідомлялося, раніше "Київтеплоенерго" прийняло від "Київенерго" комплекс теплоенергетичних об'єктів столиці, що перебувають у комунальній власності (зокрема ТЕЦ-5, ТЕЦ-6, сміттєспалювальний завод "Енергія").

Водночас "Київтеплоенерго" не могло підписати договір на постачання газу з "Нафтогазом" з огляду на відмову брати на себе накопичені "Київенерго" борги.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА