17:28 10.10.2018

Кабмін дозволив встановлення індивідуальних систем обліку тепла в старих будинках

1 хв читати
Кабмін дозволив встановлення індивідуальних систем обліку тепла в старих будинках

Кабінет Міністрів України у середу зняв перешкоди для індивідуального (поквартирного) обліку в старих будинках з горизонтальною системою опалення, мешканці яких сьогодні платять за все спожите будівлею тепло пропорційно площі квартир.

"Тепер квартири, в яких встановлять лічильники (у будинках з горизонтальною розводкою інженерних мереж) або прилади-розподілювачі (із вертикальною розводкою), зможуть регулювати температуру в своїх приміщеннях, економити і платити лише за своїми лічильниками з доплатою за обігрів місць загального користування", - прокоментував ухвалену постанову глава Мінрегіону Геннадій Зубко.

За його словами, вибір споживачами оптимальної системи індивідуального обліку здійснюється за технічної можливості інженерних систем і економічної доцільності для кожного будинку.

Згідно з ухваленим документом, для системи обліку за допомогою приладів-розподільників необхідно, щоб їх встановили не менше 50% жителів багатоквартирного будинку. Оплата встановлення такої системи здійснюється за рахунок споживачів-власників квартири.

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА