19:49 10.10.2018

Суд затвердив мирову угоду між "Нафтогазом" і "Київтеплоенерго"

1 хв читати
Суд затвердив мирову угоду між "Нафтогазом" і "Київтеплоенерго"

Господарський суд Києва в середу затвердив мирову угоду між НАК "Нафтогаз України" і комунальним підприємством "Київтеплоенерго", повідомила прес-служба Київської міської ради.

За словами заступника голови КМДА Петра Пантелеєва, предметом мирової угоди між сторонами є боргові зобов'язання, що мають джерела для компенсації, наприклад заборгованість споживачів. При цьому штрафи і пеня списані та не є предметом врегулювання.

Після отримання рішення суду "Київтеплоенерго" зможе укласти угоди на постачання газу і розпочати процес відновлення послуги гарячого водопостачання для чотирьох районів Києва.

"У результаті складних переговорів та участі керівництва уряду України виділена субвенція на погашення різниці в тарифах. Це зобов'язання державного бюджету перед теплопостачальними підприємствами в сумі 729 млн грн. На сьогодні списані штрафні санкції та пеня, на чому ми наполягали. Предметом угоди є лише ті боргові зобов'язання, які мають компенсатора", - сказав П.Пантелеєв.

Раніше, 9 жовтня, сторони підписали мирову угоду, якою "Київтеплоенерго" підтверджує визнання правонаступництва за борговими зобов'язаннями "Київенерго" перед "Нафтогазом" у розмірі майже 2,4 млрд грн. При цьому питання стягнення додаткових нарахувань підлягає вирішенню в судовому порядку в рамках окремих судових спорів.

Як повідомлялося, раніше "Київтеплоенерго" прийняло від "Київенерго" комплекс теплоенергетичних об'єктів столиці, що перебувають у комунальній власності (зокрема ТЕЦ-5, ТЕЦ-6, сміттєспалювальний завод "Енергія").

Еще по теме

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА