20:29 10.10.2018

"Антонов" опрацьовує проект створення у рамках ВТС стратегічного ударного БПАК за стандартами НАТО

2 хв читати
"Антонов" опрацьовує проект створення у рамках ВТС стратегічного ударного БПАК за стандартами НАТО

ДП "Антонов" (Київ) опрацьовує проект створення у рамках військово-технічного співробітництва стратегічного ударного безпілотного авіаційного комплексу (БПАК), що відповідає стандартам НАТО.

Як повідомив директор програм БПАК ДП "Антонов" Микола Воробйов під час VI Міжнародної конференції з проблемних питань координації військово-технічної та оборонно-промислової політики України у рамках XV Міжнародної спеціалізованої виставки "Зброя та безпека-2018" у середу в Києві, тематика безпілотних комплексів є одним із пріоритетних напрямів науково-дослідних і дослідно-конструкторських робіт підприємства за нових умов.

Як уточнив М.Воробйов, окрім створення ДП "Антонов" в ініціативному порядку у рамках української оборонної промкооперації ТБПАК "Горлиця", на сьогодні підприємство працює над створенням, згідно з техзавданням Міністерства оборони, стратегічного ударного БПАК у рамках ВТС максимальною злітною масою 6 тонн.

"Це дуже серйозний комплекс, самій Україні він не під силу", - зауважив директор програм. Він додав: "У варіанті ВТС з іноземним замовником... за наявності портфеля замовлень - це можливо. У цьому напрямі ми сьогодні і працюємо разом з "Укрспецекспортом".

"Дуже важливо, що цей комплекс створюється за натовським стандартом SATANAG4671 і зможе літати в цивільному повітряному просторі", - зазначив він.

Як уточнив М.Воробйов, згідно з умовами опрацьовуваної кооперації, створення платформи і двигунів забезпечує українська сторона, за постачання частини обладнання відповідає іноземний партнер. На сьогодні з іноземним партнером уже погоджено обладнання для БПАК, уточнив він.

За даними розробника, розрахункове корисне навантаження нового ударного БПАК становить 1,4 тонни: передбачається можливість оснащення комплексу, зокрема, протитанковим та ракетно-бомбовим озброєнням. Розрахункова висота польоту - 12,2 км, тривалість польоту - 24 години.

ДП "Антонов" - провідний український розробник і виробник авіатехніки, визнаний світовий лідер у ніші транспортних літаків найширшого призначення. За рішенням уряду Українці з 2015 року ДП "Антонов" входить до держконцерну "Укроборонпром".

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Україна і МВФ досягли staff level agreement щодо нової програми stand-by

На виконання прийнятого Кодексу про банкрутство необхідно розробити близько 30 нормативних актів

Гройсман має намір у грудні відвідати Брюссель для підписання нових документів про співпрацю з ЄІБ

ВР відхилила законопроект про приватну тягу

Конституційний Суд відкрив провадження щодо закону 2004 року про приватизацію "Укррудпрому"

Кабмін продовжив спецзобов'язання з продажу газу населенню і ТКЕ до 27 жовтня

Голова "Укроборонпрому": Україна пропонує США співпрацю в авіа- та бронетанкобудуванні, військово-морській сфері

Україна в щорічному рейтингу конкурентоспроможності WEF опустилася на 83-е місце

ДП "Антонов" планує на 2020 р. постачання двох регіональних Ан-158 українській Fanair

Багато питань щодо нової стратегії розвитку ОПК України до 2028р залишаються відкритими

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА