16:22 11.10.2018

"Нафтогаз" має великі інвестплани у галузі ВДЕ

1 хв читати
"Нафтогаз" має великі інвестплани у галузі ВДЕ

НАК "Нафтогаз України" вважає перспективним інвестиційним напрямом розвиток відновлюваних джерел енергії (ВДЕ) і активно обговорює з можливими міжнародними партнерами відповідні проекти, повідомив голова правління НАК "Нафтогаз України" Андрій Коболєв на Ukrainian Week у Лондоні.

"У нашій стратегії відновлювана енергетика має великий розділ, і це великий інвестиційний напрям, у який ми плануємо вкладати гроші в найближчому майбутньому", - сказав він.

А.Коболєв повідомив, що поки що "Нафтогаз" запускає невеликі СЕС поруч із газотранспортною системою "Укртрансгазу", однак його плани більші.

"Ми розробили список потенційних проектів, які ми наразі обговорюємо з міжнародними інвесторами", - зазначив голова правління компанії.

Він наголосив, що перевагою компанії є наявність юридично чистих ділянок, розташованих у всій Україні, більшість з яких уже підключено до енергосистеми.

Голова "Нафтогазу" також заявив, що вважає видобуток сланцевого газу перспективним напрямом для України. "Україна може видобувати багато сланцевого газу безпечно та дружньо для екології", - вважає А.Коболєв.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА