16:22 11.10.2018

"Нафтогаз" має великі інвестплани у галузі ВДЕ

1 хв читати
"Нафтогаз" має великі інвестплани у галузі ВДЕ

НАК "Нафтогаз України" вважає перспективним інвестиційним напрямом розвиток відновлюваних джерел енергії (ВДЕ) і активно обговорює з можливими міжнародними партнерами відповідні проекти, повідомив голова правління НАК "Нафтогаз України" Андрій Коболєв на Ukrainian Week у Лондоні.

"У нашій стратегії відновлювана енергетика має великий розділ, і це великий інвестиційний напрям, у який ми плануємо вкладати гроші в найближчому майбутньому", - сказав він.

А.Коболєв повідомив, що поки що "Нафтогаз" запускає невеликі СЕС поруч із газотранспортною системою "Укртрансгазу", однак його плани більші.

"Ми розробили список потенційних проектів, які ми наразі обговорюємо з міжнародними інвесторами", - зазначив голова правління компанії.

Він наголосив, що перевагою компанії є наявність юридично чистих ділянок, розташованих у всій Україні, більшість з яких уже підключено до енергосистеми.

Голова "Нафтогазу" також заявив, що вважає видобуток сланцевого газу перспективним напрямом для України. "Україна може видобувати багато сланцевого газу безпечно та дружньо для екології", - вважає А.Коболєв.

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РГК звернеться до АМКУ з проханням перевірити "Укртрансгаз"

"Нафтогаз" надав номінації на газ для Шепетівки

"Нафтогаз" у листопаді сплатив до держбюджету 8,1 млрд грн дивідендів

"Нафтогаз" зобов'язався до кінця січня-2019 спільно з МГУ розробити систему контрактів анбандлінгу

Секретар Енергоспівтовариства обвинувачує "Нафтогаз" у затягуванні анбандлінгу і закликає укласти договір у I кв.-2019

"Нафтогаз" оприлюднив оригінали рішень Стокгольмського арбітражу

Голова "Нафтогазу" допускає відмову "Газпрому" підписувати довгостроковий контракт на транзит і перехід до бронювання потужності на загальних умовах

"Нафтогаз" заявив про відсутність повноважень у РП здійснювати аудит компанії

"Нафтогаз" відмовив Рахунковій палаті в доступі до матеріалів компанії

Топ-менеджер "Нафтогазу" не бачить сюрпризів за підсумками попередніх слухань апеляції "Газпрому" на рішення Стокгольмського арбітражу

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА