16:00 15.10.2018

Глава ArcelorMittal оцінює як стабільну економічну ситуацію в Україні

2 хв читати
Глава ArcelorMittal оцінює як стабільну економічну ситуацію в Україні

 Голова та генеральний директор найбільшої сталеливарної компанії світу ArcelorMittal Лакшмі Міттал вважає, що економічна ситуація в Україні стабілізувалася, що надає можливість успішно працювати найбільшому в країні гірничо-металургійному комбінату ПАТ "ArcelorMittal Кривий Ріг" і інвестувати в економіку.

"Ситуація в Україні стабільна. І підприємство ("ArcelorMittal Кривий Ріг"- ІФ) працює добре", - повідомив агентству "Інтерфакс-Україна" Л. Міттал під час відкриття в понеділок у Токіо Генеральної асамблеї Всесвітньою асоціацією виробників сталі (World Steel Association, Worldsteel).

Водночас співрозмовник агентства не зміг відповісти на запитання: якою має бути зарплата у металургів у Кривому Розі, які домагаються її підвищення до EUR1000 на місяць, і яка на сьогодні у середньому становить половину цієї суми.

"Не знаю (яка зарплата повинна бути у металургів Кривого Рогу - ІФ). Це залежить від компаній і ситуації в них", - сказав Л. Міттал, не уточнивши можливості та термінів підвищення зарплати для металургів "ArcelorMittal Кривий Ріг".

Як повідомлялося, трудовий колектив "ArcelorMittal Кривий Ріг" 27 березня 2018 року на своїй конференції затвердив вимоги, зокрема, про підвищення зарплати до EUR1 тис. з 1 квітня, гарантування безпечних умов роботи, недопущення необґрунтованого скорочення робочих місць.

У свою чергу адміністрація заявила про збільшення фонду оплати праці (ФОП) понад раніше обіцяного підвищення на 1,1 млрд грн із 1 травня поточного року - в середньому до 25% і за сприятливої обстановки в жовтні повернутися до питання подальшого підвищення зарплати - таких домовленостей було досягнуто на засіданні примирної комісії 23 травня.

ArcelorMittal має в Україні найбільший гірничо-металургійний комбінат "ArcelorMittal Кривий Ріг" і низку малих компаній, зокрема, ПАТ "ArcelorMittal Берислав".

Корпорація Mittal Steel придбала 93,02% акцій ВАТ "Криворіжсталь" на відкритому конкурсі 24 жовтня 2005 року за 24,2 млрд грн за стартової ціни 10 млрд грн, після чого меткомбінат було перейменовано на "Mittal Steel Кривий Ріг", пізніше - на "ArcelorMittal Кривий Ріг".

ArcelorMittal є найбільшою сталеливарною компанією світу.

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

"ArcelorMittal Кривий Ріг" за 10 міс. інвестував у розвиток виробництва близько $ 349 млн

Сталевари США зажадали підвищення зарплат на тлі зростання прибутку через мита

Гендиректор "ArcelorMittal Кривий Ріг" погодився збільшити фонд оплати праці з травня на третину і в жовтні повернутися до подальшого підвищення зарплат

Залізничники "ArcelorMittal Кривий Ріг" вийшли на роботу після чотириденного страйку

"ArcelorMittal Кривий Ріг" почав генерувати збитки через страйк залізничників і часткову зупинку виробництва

Причини страйків на "ArcelorMittal Кривий Ріг" не пов'язані з виробничими процесами "Укрзалізниці" - ЦТЛ

Профспілка "ArcelorMittal Кривий Ріг" вимагає підвищення зарплат до EUR1 тис. з 1 квітня

Працівники "ArcelorMittal Кривий Ріг" на мітингу вимагали підвищити зарплати до EUR1000 з 1 квітня

Профспілки "ArcelorMittal Кривий Ріг" знову мають намір мітингувати за підвищення зарплати, збереження робочих місць і підвищення їх безпеки

"ArcelorMittal Кривий Ріг" після блокади Донбасу почав закупівлі вугілля та коксу в Росії

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА