16:00 15.10.2018

Глава ArcelorMittal оцінює як стабільну економічну ситуацію в Україні

2 хв читати
Глава ArcelorMittal оцінює як стабільну економічну ситуацію в Україні

 Голова та генеральний директор найбільшої сталеливарної компанії світу ArcelorMittal Лакшмі Міттал вважає, що економічна ситуація в Україні стабілізувалася, що надає можливість успішно працювати найбільшому в країні гірничо-металургійному комбінату ПАТ "ArcelorMittal Кривий Ріг" і інвестувати в економіку.

"Ситуація в Україні стабільна. І підприємство ("ArcelorMittal Кривий Ріг"- ІФ) працює добре", - повідомив агентству "Інтерфакс-Україна" Л. Міттал під час відкриття в понеділок у Токіо Генеральної асамблеї Всесвітньою асоціацією виробників сталі (World Steel Association, Worldsteel).

Водночас співрозмовник агентства не зміг відповісти на запитання: якою має бути зарплата у металургів у Кривому Розі, які домагаються її підвищення до EUR1000 на місяць, і яка на сьогодні у середньому становить половину цієї суми.

"Не знаю (яка зарплата повинна бути у металургів Кривого Рогу - ІФ). Це залежить від компаній і ситуації в них", - сказав Л. Міттал, не уточнивши можливості та термінів підвищення зарплати для металургів "ArcelorMittal Кривий Ріг".

Як повідомлялося, трудовий колектив "ArcelorMittal Кривий Ріг" 27 березня 2018 року на своїй конференції затвердив вимоги, зокрема, про підвищення зарплати до EUR1 тис. з 1 квітня, гарантування безпечних умов роботи, недопущення необґрунтованого скорочення робочих місць.

У свою чергу адміністрація заявила про збільшення фонду оплати праці (ФОП) понад раніше обіцяного підвищення на 1,1 млрд грн із 1 травня поточного року - в середньому до 25% і за сприятливої обстановки в жовтні повернутися до питання подальшого підвищення зарплати - таких домовленостей було досягнуто на засіданні примирної комісії 23 травня.

ArcelorMittal має в Україні найбільший гірничо-металургійний комбінат "ArcelorMittal Кривий Ріг" і низку малих компаній, зокрема, ПАТ "ArcelorMittal Берислав".

Корпорація Mittal Steel придбала 93,02% акцій ВАТ "Криворіжсталь" на відкритому конкурсі 24 жовтня 2005 року за 24,2 млрд грн за стартової ціни 10 млрд грн, після чого меткомбінат було перейменовано на "Mittal Steel Кривий Ріг", пізніше - на "ArcelorMittal Кривий Ріг".

ArcelorMittal є найбільшою сталеливарною компанією світу.

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Monobank відкриває рахунки для бізнесу та розширює свої послуги

"Енергоатом" уклав кредитну угоду на 181 млн фунтів під фінансування постачань Urenco ядерних матеріалів

Україна в рамках Grain from Ukraine відправила з портів Одеси 25 суден зі 160 тис. тонн агропродукції

Аграрії та депутати розроблять законопроєкт щодо зниження акцизів на пальне для аграрного сектору

БЕБ припинило роботу восьми нелегальних АЗС у Київській області

НБУ із серпня вилучатиме з обігу банкноти 500 грн зразка 2003-2007 рр.

"Епіцентр" збільшить потужності заводу керамічної плитки до 12,5 млн кв. м на рік

Україна і комітет кредиторів погодилися про списання 37% боргу за євробондами і заміну ще 23% спецоблігаціями

Україна досягла домовленостей із Комітетом власників євробондів про реструктуризацію - Шмигаль

"ArcelorMittal Кривий Ріг" заявляє про масові перевірки ТЦК на шляхах до підприємства, що стало причиною збою у виробництві

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА