10:47 19.10.2018

"Нафтогаз Трейдинг" здійснив перший продаж газу

1 хв читати
"Нафтогаз Трейдинг" здійснив перший продаж газу

ТОВ "Газопостачальна компанія "Нафтогаз Трейдинг" 12 жовтня уклала перші договори купівлі-продажу природного газу у форматі нової моделі реалізації, за всіма укладеними контрактами вже здійснено постачання.

У прес-службі НАК нагадують, що з жовтня поточного року в зв'язку з упровадженням нової моделі реалізації газу його продаж промисловим підприємствам здійснюється через "Нафтогаз Трейдинг", а сам "Нафтогаз" продає ресурс тільки за довгостроковими контрактами.

При цьому формування ціни передбачає можливість зміни вартості газу кілька разів на день згідно зі змінами ціни на європейському ринку та коливаннями курсу гривні.

"Нова модель реалізації газу є гнучкою і зручною і для постачальника, і для споживача. Її впровадження сприятиме розвитку українського газового ринку та приведення його до світових стандартів", - зазначив головний виконавчий директор "Нафтогазу" Юрій Вітренко.

Як повідомлялося, "Нафтогаз України" в середині серпня 2018 року зареєстрував ТОВ "Газопостачальна компанія "Нафтогаз тепло" і ТОВ "Газопостачальна компанія "Нафтогаз Трейдинг".

"Нафтогаз України" об'єднує найбільші нафтогазовидобувні підприємства країни. Холдинг є монополістом з транзиту і зберігання природного газу в підземних сховищах, а також із транспортування нафти трубопровідним транспортом територією країни.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА