18:01 19.10.2018

"Укртрансгаз" просить НКРЕКП перевірити несанкціонований відбір газу 32 операторами

1 хв читати
"Укртрансгаз" просить НКРЕКП перевірити несанкціонований відбір газу 32 операторами

АТ "Укртрансгаз" звернулося до Національної комісії, що здійснює регулювання у сфері енергетики і комунальних послуг (НКРЕКП), із проханням перевірити 32 операторів газорозподільних мереж (ГРМ) щодо несанкціонованого відбору газу.

Як уточнили в прес-службі компанії, станом на кінець вересня накопичений борг за несанкціонований відбір газу ГРС для власних виробничо-технічних витрат досяг майже 26 млрд грн, 65% з них (17 млрд грн) припадає на підприємства, що входять до групи "Регіональна газова компанія".

"Оператори ГРС продовжують несанкціоновано і безоплатно відбирати газ на власні виробничо-технічні витрати, тоді як "Укртрансгаз" змушений закуповувати необхідні обсяги газу для підтримки ГТС у робочому стані за ринковими цінами, інвестуючи власні кошти", - наголошується в повідомленні.

Згідно з ним, передана до комісії заява про перевірку стосується таких операторів: "Вінницягаз", "Дніпрогаз", "Дніпропетровськгаз", "Донецькоблгаз", "Житомиргаз", "Закарпатгаз", "Запоріжгаз", "Івано-Франсківськгаз", "Київоблгаз", "Кіровоградгаз", "Коростишівгаз", "Кременчукгаз", "Криворіжгаз".

Крім того, до переліку операторів прохання про перевірку "Лубнигаз", "Луганськгаз", "Львівгаз", "Миколаївгаз", "Одесагаз", "Рівнегаз", "Сумигаз", "Тернопільгаз", "Тернопільміськгаз", "Тисменицягаз", "Уманьгаз", "Харківгаз", "Харківміськгаз", "Херсонгаз", "Хмельницькгаз", "Черкасигаз", "Чернівцігаз", "Чернігівгаз", "Волиньгаз".

"Укртрансгаз просить регулятора здійснити позапланові виїзні перевірки цих підприємств і повідомити про результати розгляду заяв", - зазначили у компанії.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Нацрада реформ підтримала передання функції контролю в будгалузі третім особам - Парцхаладзе

Нацбанк із 1 жовтня виводить з обігу 25 коп. і банкноти зразка до 2003 року

Буславець на Нацраді реформ розкритикувала затверджені НКРЕКП параметри стимулюючого тарифоутворення

На засіданні Нацради реформ у Вінниці обговорили реформи ДАБІ, надрокористування і підключення споживачів до електромереж

Американська торговельна палата розкритикувала підвищення податків у бюджетному пакеті Кабміну-2021

Україна засіяла озимими зерновими 27% від прогнозної площі

Зростання індексу споживчої довіри в США у вересні стало максимальним за 17 років

Ціни на яблука в Україні найвищі за останні три роки

Обсяги виданих кредитів за програмою "5-7-9%" перевищили 9 млрд грн - Мінфін

Оновлений законопроект фінансового оздоровлення "Укрнафти" внесено до порядку денного ВР на вівторок

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА