18:01 19.10.2018

"Укртрансгаз" просить НКРЕКП перевірити несанкціонований відбір газу 32 операторами

1 хв читати
"Укртрансгаз" просить НКРЕКП перевірити несанкціонований відбір газу 32 операторами

АТ "Укртрансгаз" звернулося до Національної комісії, що здійснює регулювання у сфері енергетики і комунальних послуг (НКРЕКП), із проханням перевірити 32 операторів газорозподільних мереж (ГРМ) щодо несанкціонованого відбору газу.

Як уточнили в прес-службі компанії, станом на кінець вересня накопичений борг за несанкціонований відбір газу ГРС для власних виробничо-технічних витрат досяг майже 26 млрд грн, 65% з них (17 млрд грн) припадає на підприємства, що входять до групи "Регіональна газова компанія".

"Оператори ГРС продовжують несанкціоновано і безоплатно відбирати газ на власні виробничо-технічні витрати, тоді як "Укртрансгаз" змушений закуповувати необхідні обсяги газу для підтримки ГТС у робочому стані за ринковими цінами, інвестуючи власні кошти", - наголошується в повідомленні.

Згідно з ним, передана до комісії заява про перевірку стосується таких операторів: "Вінницягаз", "Дніпрогаз", "Дніпропетровськгаз", "Донецькоблгаз", "Житомиргаз", "Закарпатгаз", "Запоріжгаз", "Івано-Франсківськгаз", "Київоблгаз", "Кіровоградгаз", "Коростишівгаз", "Кременчукгаз", "Криворіжгаз".

Крім того, до переліку операторів прохання про перевірку "Лубнигаз", "Луганськгаз", "Львівгаз", "Миколаївгаз", "Одесагаз", "Рівнегаз", "Сумигаз", "Тернопільгаз", "Тернопільміськгаз", "Тисменицягаз", "Уманьгаз", "Харківгаз", "Харківміськгаз", "Херсонгаз", "Хмельницькгаз", "Черкасигаз", "Чернівцігаз", "Чернігівгаз", "Волиньгаз".

"Укртрансгаз просить регулятора здійснити позапланові виїзні перевірки цих підприємств і повідомити про результати розгляду заяв", - зазначили у компанії.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА