15:35 21.10.2018

На Южно-Українській АЕС підключили до енергосистеми третій енергоблок

1 хв читати
На Южно-Українській АЕС підключили до енергосистеми третій енергоблок

У неділю вранці після успішного усунення несправностей системи автоматичного регулювання турбіни третій енергоблок Южно-Української АЕС підключено до енергосистеми України, повідомляють у прес-службі НАЕК "Енергоатом".

Енергоблок, відключений від енергосистеми країни 17 жовтня о 22:41, був підключений о 06.49 неділі, 21 жовтня. Обладнання першого і другого енергоблоків ЮУАЕС працює в заданому режимі.

"Радіаційна обстановка на ЮУАЕС відповідає нормам безпеки. Радіаційний фон на промисловому майданчику Южно-Української АЕС перебуває на рівні природних фонових значень і на 21 жовтня становить 0,1 мкЗв/год. Викиди і скиди радіоактивних речовин у навколишнє середовище не перевищують встановлених допустимих значень", - йдеться в повідомленні.

Южно-Українська АЕС із трьома енергоблоками ВВЕР потужністю 1000 МВт кожен розташована в Миколаївській області. Також експлуатує Ташлицьку ГАЕС встановленою потужністю 302 МВт в турбінному режимі і Олександрівську ГЕС встановленою потужністю 11,5 МВт.

"Енергоатом" є оператором всіх чотирьох діючих АЕС України, експлуатує 15 енергоблоків, оснащених водо-водяними енергетичними реакторами загальною встановленою електричною потужністю 13,835 ГВт.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА