12:07 23.10.2018

Мінфін залучив Rothschild фінансовим радником у рамках випуску нових євробондів

1 хв читати
Мінфін залучив Rothschild фінансовим радником у рамках випуску нових євробондів

Міністерство фінансів України залучило міжнародні BNP Paribas, J.P. Morgan, Goldman Sachs та Citi для організації серії зустрічей з інвесторами і Rothschild як фінансового радника у рамках випуску нових єврооблігацій.

Як повідомляється на веб-сайті відомства, зустрічі з інвесторами відбудуться в Лондоні 23 і 24 жовтня, Нью-Йорку - 23 жовтня та Бостоні - 24 жовтня.

За підсумками зустрічей Україна має намір випустити деноміновані в доларах США єврооблігації за правилом 144А (для кваліфікованих американських інвесторів) та положенням S (для неамериканських інвесторів).

Раніше повідомлялося, що Україна зберігає плани здійснити в 2018 році зовнішні запозичення майже на $2 млрд, які планувалися на першу половину цього року. Один із варіантів - розміщення євробондів, заявляла наприкінці минулого тижня в. о. міністра фінансів Оксана Маркарова.

У вересні 2017 року Україна розмістила 15-річні єврооблігації на $3 млрд із доходністю 7,375%. Організаторами були BNP Paribas, Goldman Sachs та JP Morgan. Водночас із розміщенням нового випуску Мінфін України викупив єврооблігації з погашенням у 2019-му і 2020 рр. на загальну суму $1,576 млрд. Торішня угода стала першим ринковим розміщенням для України з 2013 року. У 2014-2016 рр. Україна щорічно розміщувала 5-річні єврооблігації обсягом $1 млрд, боргові папери були гарантовані США, що давало змогу країні позичати за рекордно низькими ставками.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА