Інтерфакс-Україна
15:43 23.10.2018

Російські контрсанкції стосуватимуться сотень громадян України

1 хв читати

У списку осіб, яких стосуватимуться спеціальні економічні заходи РФ щодо України, ввійдуть сотні громадян цієї країни, заявив прем'єр РФ Дмитро Медведєв.

"Ці списки готуються. Якщо говорити про фізосіб, то, цілком імовірно, це будуть сотні людей, які своїми діями завдавали шкоди інтересам нашої країни", - сказав Д.Медведєв, відповідаючи на запитання "Інтерфаксу" про те, кого стосуватимуться російські заходи.

Він уточнив, що в цих списках будуть "представники бізнесу та інші люди - це залежатиме від розсуду російської сторони, від тих пропозицій, які сформулює уряд".

Д.Медведєв наголосив також, що "до списку будуть внесені українські компанії, юридичні особи, зареєстровані за законодавством України, які так чи інакше контролюють ті громадяни, стосовно котрих буде впроваджено ці санкції".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Уряд хоче збільшити чисте залучення через ОВДП у 2025р з 17 млрд грн до 267 млрд грн – проєкт змін до бюджету

Вплив мит на інфляцію в США спрогнозувати складно, дефіцит бюджету не впливає на ГКП - Пауелл

Уряд пропонує зобов’язати деякі підприємства звітувати про сталий розвиток - Мінфін

Нацбанк застосував заходи впливу до двох фінкомпаній за неподання документів

Експорт пшениці в 2024/25 МР склав 15,6 млн тонн - Мінагрополітики

Pipeline Ощаду на 2025р складається з 70% УЗЕ – глава департаменту

ЄБРР може надати Winner Leasing кредит до EUR10 млн

"Київтеплоенерго" усунуло понад 1400 пошкоджень трубопроводів під час гідравлічних випробувань у 2025р

ПриватБанк зберіг пільгові умови для міжнародних переказів до кінця 2025р

Раді пропонується запровадити компенсацію промінвестицій через податки залежно від обсягу інвестпроєкту – Кисилевський

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА