Інтерфакс-Україна
16:04 23.10.2018

Harley-Davidson відкликає з ринку 238 тис. мотоциклів

1 хв читати
Harley-Davidson відкликає з ринку 238 тис. мотоциклів

Найбільший американський виробник мотоциклів Harley-Davidson Inc. добровільно відкликає з ринку 238,3 тис. мотоциклів, щоб усунути проблеми з гідравлічним приводом зчеплення.

Відкликання стосується мотоциклів Touring, Trike і CVO Touring 2017 і 2018 років, а також деяких моделей Softail 2017 року, йдеться в повідомленні компанії, опублікованому незабаром після оприлюднення її звітності за III квартал.

Витрати у зв'язку з відкликанням продукції з ринку становитимуть $35 млн, які буде проведено у звітності за IV квартал.

Чистий прибуток Harley-Davidson у липні-вересні підскочив до $113,86 млн, або $0,68 на акцію, з $68,21 млн, або $0,40 на акцію, за аналогічний період 2017 року.

Скоригований прибуток становить 78 центів у розрахунку на акцію. Консенсус-прогноз для цього показника дорівнював 53 центам на акцію.

Зростання попиту на більш дорогі моделі мотоциклів у всьому світі компенсувало зниження обсягів продажу в кількісному вимірі в США.

У 2018 році Harley-Davidson розраховує продати від 231 тис. до 236 тис. мотоциклів, рентабельність за операційним прибутком становитиме від 9% до 10%.

ОСТАННЄ

Київ спрямував 548 млн грн на безперебійне водопостачання й водовідведення до 2026 року

Аграрії зібрали 37,6 млн т зернових та 14,7 млн т олійних – на 16,7% та 21,2% менше, аніж на цю дату торік

Німеччина вносить EUR60 млн у Фонд підтримки енергетики України - Свириденко

Улютін виступає за запровадження добровільної накопичувальної пенсійної системи, а не обов'язкової

Закон про безпеку та інтероперабельність залізничного транспорту планується ухвалити у 2025 році

Уряд працює над відновленням Дорожнього фонду, але з включенням в нього залізниці та міського транспорту

BlaBlaCar зменшив максимальний сервісний збор на 13% у межах саморегуляції після рекомендацій АМКУ

Уряд виділив 8,4 млрд грн на імпорт газу для опалювального сезону – Свириденко

Інвестиції в статутний капітал в рамках стимулюючої валютної лібералізації у вересні досягли $56 млн

В НБУ бачать серед можливих нових маяків з МВФ розвиток ринку капіталів, детінізацію та приватизацію держбанків

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА