Інтерфакс-Україна
12:16 24.10.2018

Кабмін передав Морській адміністрації "Держгідрографію" і ще 5 профільних підприємств

2 хв читати
Кабмін передав Морській адміністрації "Держгідрографію" і ще 5 профільних підприємств

Кабінет Міністрів на засіданні в середу прийняв рішення про передання Державній службі морського і річкового транспорту України (Морської адміністрації) шести профільних підприємств і установ.

Зокрема, до сфери управління Морської адміністрації передано майнові комплекси наступних підприємств: "Держгідрографія", Інспекція з питань підготовки та дипломування моряків, Класифікаційне товариство "Регістр судноплавства України", Державний проектно-вишикувальний і науково-дослідний інститут морського транспорту "ЧорноморНДІпроект", Науково-дослідний проектно-конструкторський інститут морського флоту України з дослідним виробництвом, Морська пошуково-рятувальна служба.

Раніше вони належали до сфери управління Міністерства інфраструктури України.

Як повідомлялося, Морська адміністрація розпочала роботу в серпні 2018 року.

У вересні 2017 року Кабмін прийняв постанову "Про утворення Державної служби морського та річкового транспорту України".

Морська адміністрація - центральний орган виконавчої влади, що реалізує державну політику в сферах морського і річкового транспорту, торговельного мореплавства, судноплавства на внутрішніх водних шляхах, навігаційно-гідрографічного забезпечення мореплавства, а також в сфері безпеки на морському та річковому транспорті (окрім сфери безпеки мореплавання суден флоту рибної промисловості).

Ухвалення Кабміном рішення про створення Морської адміністрації України планувалося ще в 2016 році. Тоді в інтерв'ю агентству "Інтерфакс-Україна" міністр інфраструктури В.Омелян заявив, що вважає своїми основними завданнями розвиток морегосподарського комплексу, системну роботу зі створення якісної морської адміністрації, реформу ДП "Адміністрація морських портів України" (АМПУ) і завершення роботи над законопроектом про концесії.

В Україні раніше діяла Державна інспекція України з безпеки на морському та річковому транспорті ("Укрморрічінспекція"). Тим часом, згідно з постановою уряду №442 "Про оптимізацію системи центральних органів виконавчої влади", в Україні створюється Державна служба України з безпеки на транспорті, шляхом злиття "Укртрансінспекції", "Укрморрічінспекції" і перепідпорядкування "Держспецтрансслужби". Положення про Держслужбу з безпеки на транспорті Кабмін затвердив у лютому 2015 року.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Понад 17 тис. сімей придбали житло за програмою "єОселя"

Є певне затягування з призначенням СЕО "Укренерго" через додаткову оцінку кандидатів – глава київського офісу ЕС

Банки Укрсиб та Креді Агріколь проведуть техроботи 24 та 27 травня перед зниженням P2P ліміту до 100 тис. грн

Власник "Парусу" та готелю "Україна" Кріппа може купити Міжнародний виставковий центр

Співвласники Enzym Group та Kormotech, родина Вовк створила Міжнародну наглядову раду для глобальної експансії бізнесу

Експорт українським морським коридором у квітні скоротився на 45%

Україна отримала понад $133 млрд фіндопомоги від партнерів за 3 роки

"Укрнафтобуріння" у 2024р. отримало 1,19 млрд грн чистого прибутку

Очільник Миколаївської ОВА закликав бізнес скористатися грантами, пообіцяв $1000 за повідомлення про хабар

"Укрнафта" розпочинає геологорозвідку на Олеській ділянці

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА