Інтерфакс-Україна
19:30 24.10.2018

Обсяг фальсифікованої "молочки" в Україні сягає 30%

1 хв читати
Обсяг фальсифікованої "молочки" в Україні сягає 30%

Обсяг фальсифікованої молочної продукції в Україні сягає 30%, що негативно впливає на рентабельність виробництва молока, повідомила Асоціація виробників молока (АВМ).

За інформацією асоціації, від початку року індекс умовної рентабельності виробництва молока знизився на 40%, а поголів'я великої рогатої худоби (ВРХ) за п’ять років скоротилося на 17,5%.

Водночас, згідно з повідомленням першого заступника міністра аграрної політики Максима Мартинюка у Facebook, темпи скорочення поголів'я корів на сільгосппідприємствах зупинилися, а завдяки підвищенню генетичного потенціалу середній надій на корову за п’ять років збільшився на 47% - до 6,03 тис. кг/рік у 2017 році.

"З Єдиного держреєстру тварин виведено "мертві душі", збережено більшу частку телят, що народились у господарствах населення в першому кварталі цього року, зростає середня продуктивність дійного стада - за вісім місяців на 1,7%", - написав перший заступник міністра аграрної політики.

За його інформацією, за 6 міс.-2018 завдяки держпрограмі відшкодування вартості високопродуктивного поголів'я збільшилося ввезення в Україну чистопорідної ВРХ на 115%, свиней - на 150%.

За даними заступника міністра, середня вартість ввезеної одиниці ВРХ - $2,3 тис., відшкодовується в середньому 36,5% цієї суми. Середня вартість імпортної свині становить $957, відшкодовується 18,7% вартості.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

ДПС за 6міс.-2025 перевиконала план надходжень до держбюджету на 10,4% - в.о. голови Карнаух

Угода щодо лібералізації торгівлі - це новий етап у контексті процесу вступу України в ЄС - Єврокомісія

Доходи загального фонду держбюджету в червні-2025 зросли на 63,4% до червня-2024 завдяки дивідендам та ERA

Частка NPL у банківському секторі у червні скоротилась до 27,9% - НБУ

Зростання ВВП за затягування війни уповільниться 2026 р. до 2,4%, оборона потребуватиме ще 775 млрд грн – Бюджетна декларація

НБУ обмежив двом КС окремі види фінансових послуг до кінця року

Кабмін прогнозує прискорення зростання ВВП України до 4,5% у 2026 р. та 5% у 2027 р. - Бюджетна декларація

ПриватБанк продасть "безнадійні" кредити на суму 5,2 млрд грн через СЕТАМ

Законопроєкт про збільшення видатків держбюджету-2025 на 449 млрд грн зареєстрований в Раді

Масштабну приватизацію дуже важливо поєднати з пенсійною реформою – секретар Ради з підтримки підприємництва Каціон

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА