Інтерфакс-Україна
15:32 26.10.2018

Мінфін розробляє модель введення податку на виведений капітал для компаній з обігом нижче 200 млн грн

1 хв читати
Мінфін розробляє модель введення податку на виведений капітал для компаній з обігом нижче 200 млн грн

Міністерство фінансів розробляє модель введення податку на виведений капітал (ПнВК) для компаній з обігом не більше 200 млн грн, повідомила в.о. міністр фінансів Оксана Маркарова.

"Повне введення ПнВК для всіх категорій дійсно призведе до втрат бюджету, це очевидно, ми порахували. Тому ми працюємо над фіскально-нейтральною моделлю для тих компаній, у яких обіг не більше 200 млн грн", - сказала вона в інтерв'ю виданню "Корреспондент", зазначивши при цьому, що такі компанії становлять 97-98% всіх компаній в країні.

За її словами, заміна податку на прибуток податком на виведений капітал - це позиція президента.

"Ми на фінальній стадії, знаходимо порозуміння з нашими міжнародними партнерами", - наголосила вона.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Втрати держбюджету від тінізації ринку кави сягають 1 млрд грн - Гетманцев

Кабмін оновив правила формування ціни будівництва під час війни

Господарський суд Києва відкрив провадження у справі про банкрутство ексвласника ТОК Gulliver "Три О"

Втрати держбюджету від тінізації ринку кави сягають 1 млрд грн - Гетманцев

Прем’єрка України разом з МВФ сподівається на прийняття держбюджету-2026 до 2 грудня

Темпи приросту реального ВВП України у жовтні сповільнились до 0,5% — оцінка ІЕД

"Енергоатом" від початку року сплатив 132 млрд грн за послугу ПСО й покрив 100% її вартості за січень-жовтень

Кабмін очікує відставки від всіх членів НКРЕКП – віцепрем’єр Качка

Качка: Головне завдання - забезпечити, щоб наглядові ради енергокомпаній були проактивними в плані контролю над менеджментом

NovaPay додав функцію замовлення готівки у відділення "Нової пошти" через застосунок

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА