Інтерфакс-Україна
17:06 26.10.2018

ЄС готовий продовжити фінансову підтримку реформи держуправління в Україні

1 хв читати
ЄС готовий продовжити фінансову підтримку реформи держуправління в Україні

Європейський Союз готовий і надалі фінансово підтримувати реформу державного управління в Україні, повідомили в Представництві ЄС в Україні.

"Європейський Союз уважно стежить за розвитком останніх подій з упровадження реформ державного управління в Україні. Досягнуто значного прогресу, проте потрібно зробити ще більше. ЄС підтверджує готовність і надалі надавати фінансову підтримку до держбюджету України", - йдеться в повідомленні прес-служби Представництва ЄС у п'ятницю.

Дипломати поінформували, що у 2018 році було виділено EUR15,5 млн. "ЄС особливо підтримує вдосконалену процедуру набору нових державних службовців на посади фахівців з питань реформ. Останнє потребує активного залучення відповідних міністерств", - зазначили в посольстві.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Світовий попит на сталь у 2025р. збережеться на рівні 2024р. і зросте у 2026-му на 1,3% - оновлений прогноз Worldsteel

Член наглядової ради Укрексімбанку вибачилася за комунікацію про введення 500 грн комісії по валютних картках

Попит на товари автономного енергозабезпечення виріс вчетверо – Епіцентр

"Ліберті фінанс" заявляє про продовження роботи з обміну валют та готовність до співпраці з НБУ

БЕБ оголосило про вакансії фахівців на 9 керівних посад

Податкова служба закликала продавців техніки зупинити штучне підвищення цін на пристрої резервного живлення

Українські компанії для участі в держзакупівлях муситимуть доводити, що продукція дійсно вироблена в Україні – прем'єр

Уряд розширив програму "Доступні кредити 5–7–9%" на 57 прифронтових громад – прем'єр

Перші дві ліцензії PlayCity принесли держбюджету 175,2 млн грн

ДТЕК збільшив виробництво е/е, щоб мінімізувати відключення

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА