Інтерфакс-Україна
12:42 29.10.2018

В Україні кількість домогосподарств, які встановили сонячні панелі за 9 міс.-2018., збільшилася в 2,5 рази

1 хв читати
В Україні кількість домогосподарств, які встановили сонячні панелі за 9 міс.-2018., збільшилася в 2,5 рази

 Кількість домогосподарств в Україні, які встановили сонячні панелі в січні-вересні 2018 року, збільшилася в 2,5 рази порівняно з аналогічним періодом 2017 року - до 3 тис.

Згідно з повідомленням Державного агентства з енергоефективності та енергозбереження, в липні-вересні цього року кількість домогосподарств, які встановили панелі, становила 1,371 тис.

Загалом за цей час 6,031 тис. сімей встановили сонячні панелі загальною потужністю в 121 МВт, що становить 10% всіх потужностей сонячної енергетики в країні. У такі приватні сонячні електростанції сумарно інвестовано EUR120 млн.

Найбільша кількість домогосподарств в Київській (727), Дніпропетровській (694), Тернопільській області (522), найменша – у Чернігівській (74), Запорізькій (56) та Луганській (8).

Як повідомлялося, Міністерство енергетики та вугільної промисловості України прогнозує в 2019 році збільшення вироблення електроенергії об'єктами на поновлюваних джерелах енергії (ВДЕ), які працюють за "зеленим" тарифом на 67,4% (1,51 млрд кВт-год) порівняно з очікуваним показником у поточному році - до 3,75 млрд кВт-год.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Офіційний курс гривні до євро послабився до історичного мінімуму 49,6684 грн/EUR1

У Раді коаліції озвучили варіант ухвалення закону про SEPA з відкладеним набуттям чинності

"Укрнафта" спільно з "Повернись живим" реалізували спільні проєкти допомоги війську на 1,3 млрд грн

Знайдено можливість вивільнити щонайменше 800 МВт електричної потужності - Свириденко

Воєнний стан не звільняє державу від сплати пені за затримку відшкодування ПДВ — КАС ВС

Попит на легкові авто з Китаю в Україні у листопаді зріс майже уп'ятеро - "УкрАвтопром"

Новорічний стіл українців за рік подорожчав на 10% - до 3980 грн - науковці

Уже 300 тис. українців активували програму "3000 км Україною" від УЗ, оформлено понад 24 тис. квитків - Свириденко

Понад 410 тис. заявок подано на 6,5 тис. грн "Зимової підтримки" для вразливих категорій, завтра останній день подачі - Свириденко

"Нова пошта " закриває останнє відділення у Святогірську на Донеччині через безпекову ситуацію

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА