Гройсман: 7 млн домогосподарств мають право на субсидії, безпідставні відмови в їх наданні неприпустимі

Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман доручив міністру соціальної політики України Андрію Реві забезпечити ритмічність процесу надання громадянам субсидій на оплату житлово-комунальних послуг.
Як повідомляє прес-служба Кабінету Міністрів України, таке доручення було надано за підсумками оперативної наради в понеділок.
"Ми як уряд зробили все, щоб забезпечити старт опалювального сезону вчасно і без затримок. Газові сховища заповнені, резерви створені. Газ ми подали всім теплокомуненерго. Від держави тут жодних перешкод немає. Важливо, щоб всі підприємства та заходи тепер спрацювали кваліфіковано. Потрібна буде допомога - ми допоможемо ", - цитує слова В.Гройсмана прес-служба уряду.
Він доручив віце-прем'єр-міністру - міністру регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Геннадію Зубку налагодити моніторинг і щоденний збір інформації щодо кожного регіону.
"Там, де є проблеми, просив би, щоб фахівці міністерства (Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства) виїжджали і дивилися, як можна вирішити місцеві локальні проблеми", - додав глава уряду.
Розпоідаючи про субсидії, В.Гройсман звернув увагу, що, за розрахунками уряду, 7 млн домогосподарств мають право на субсидії. І безпідставні відмови від допомоги - неприпустимі.
"Ми (на рівні уряду) усунули обмеження, які заважали отримати допомогу. При органах соцзахисту створені окремі комісії, що мають враховувати окремі обставини кожної сім'ї, яка потребує субсидії. Просив би, щоб комісії приймали людей, і якщо є реальні життєві обставини, ставали на позиції громадян. Дуже чітко треба дати всім зрозуміти, що інакше і бути не може", - зазначив В.Гройсман.