Інтерфакс-Україна
10:22 01.11.2018

Росія ввела санкції проти 322 українців і 68 компаній

1 хв читати
Росія ввела санкції проти 322 українців і 68 компаній

Прем'єр РФ Дмитро Медведєв підписав постанову про введення спеціальних економічних заходів стосовно фізичних і юридичних осіб України.

Санкції поширюватимуть на 322 фізичних осіб та 68 юридичних осіб.

Згідно з підписаною постановою запроваджуються спеціальні економічні заходи, що передбачають блокування (заморожування) безготівкових грошових коштів, бездокументарних цінних паперів і майна на території РФ, а також заборону на перерахування коштів (виведення капіталу) за межі Росії.

Санкції поширюватимуться, зокрема, на суддів Конституційного суду України, депутатів Верховної Ради VIII скликання, великих українських підприємців, чиновників Адміністрації президента України, керівників виконавчої влади України та великих українських компаній.

Юридичні особи, які підпадають під санкції, контролюються найбільшими бізнесменами України.

Постанова уряду РФ має обсяг 33 сторінки, її опубліковано на сайті уряду РФ.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Рада може схвалити два законопроєкти щодо промислового безвізу із ЄС у лютому – віцепрем’єр

Мінфін перед очікуваним зниженням облікової ставки НБУ знову знизив ставки гривневих ОВДП

Рішення уряду щодо мобільної генерації формують нову логіку енергетичної стійкості – RSE Group Ukraine

Україна та Польща домовилися про збільшення на 20% до кінця квітня потужностей для імпорту газу – Шмигаль

"Ліси України" планують подвоїти інвестиції у 2026р та збільшити заготівлю деревини на 2 млн куб. м — гендиректор

НКРЕКП відтермінувала видачу ліцензії "Харківським тепломережам" як правонаступнику "Харківводоканалу" через борг за е/е в 4,9 млрд грн

"Ліси України" планують подвоїти інвестиції у 2026р. та збільшити заготівлю деревини на 2 млн куб. м — гендиректор

Мінекономіки з 2 лютого відновить прийом заявок на гранти для садівництва та теплиць, бюджет на 2026 р. — $465 млн

Захисні заходи щодо агроімпорту з України недостатні, механізм повернення мит має бути автоматичним — аграрний міністр Польщі

Австралійська European Lithium купує американський Velta Holding з видобутком та виробництвом в Україні

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА