16:16 02.11.2018

МЕРТ створив Офіс із розвитку МСП на кошти ЄС

1 хв читати
МЕРТ створив Офіс із розвитку МСП на кошти ЄС

Міністерство економічного розвитку і торгівлі (МЕРТ) створило Офіс із розвитку малого та середнього підприємництва (МСП) на кошти Європейського Союзу в рамках проекту FORBIZ та ініціативи EU4Business, повідомив МЕРТ у п'ятницю.

Згідно з повідомленням на сайті міністерства, за підсумками роботи в 2018-2019 роках Офіс має запустити мережу центрів підтримки підприємництва на регіональному та місцевому рівнях, створити програму навчальної та фінансової підтримки стартапів, а також впровадити механізм часткового гарантування кредитів.

"У рамках цього механізму підприємці, у яких мало забезпечення застави, але які можуть підтвердити наявність достатнього рівня обігових коштів для погашення кредиту, зможуть розраховувати на часткове гарантування їхніх позик від Німецько-українського фонду, який виступає партнером проекту із впровадження такого механізму", - пояснило Мінекономрозвитку.

Водночас Офіс має створити Державний інформаційний портал для МСП з інформацією про програми фінансової та навчальної підтримки та інших послуг і допомоги бізнесу, зазначає міністерство.

Наразі в Офісі працюють дев'ять співробітників, координувати його роботу буде перший заступник міністра економічного розвитку і торгівлі Максим Нефьодов.

Спочатку Офіс працюватиме як консультативно-дорадчий орган, який згодом має стати державним, уточнили в МЕРТ.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА