Інтерфакс-Україна
12:24 05.11.2018

"Укрпошта" домовилася з поштою Узбекистану про 50%-й спецтариф від вартості пересилки відправлення для e-commerce

2 хв читати
"Укрпошта" домовилася з поштою Узбекистану про 50%-й спецтариф від вартості пересилки відправлення для e-commerce

ПАТ "Укрпошта" домовилося з оператором національної поштової мережі Узбекистану АТ "Узбекистон почтасі" про спеціальний тариф на пересилання відправлень, повідомляється на сайті української поштової компанії в понеділок.

У ній зазначили, що з 1 листопада для підприємців у рамках підписаного договору вартість доставки до Узбекистану посилки або дрібного пакета консигнації знижено на 50% за умови укладення договору між юридичною особою та "Укрпоштою".

"Нині це досить перспективний ринок е-commerce, який за останній рік зріс на 15%. Тут високий безмитний ліміт товарів, увезених у поштових відправленнях, - $100" - наведено в повідомленні слова першого заступника генерального директора "Укрпошти" Олександра Перцовського.

Окрім Узбекистану, спеціальні тарифи на доставку e-commerce-відправлень також діють для відправлень до Азербайджану, Казахстану, Молдови, Грузії, Білорусі, Литви та Латвії.

Як повідомлялося, в жовтні "Укрпошта" домовилася про бізнес-тарифи з оператором білоруської національної поштової мережі "Белпочта".

"Укрпошта" в 2017 році отримала 203 млн грн збитку порівняно з 2016 роком, але збільшила чистий дохід на 19,57% - до 5,5 млрд грн.

"Укрпошта" входить до сфери управління Міністерства інфраструктури. Надає близько 50 видів послуг у 10,6 тис. відділеннях в усій Україні, ще близько 1,2 тис. розташовані на неконтрольованій Україною території.

Штат компанії налічує 76 тис. працівників, з яких 33 тис. - листоноші, 13 тис. - оператори поштового зв'язку.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Україна отримала $50 млн від Світового банку за проєктом у сфері охорони здоров’я THRIVE

Наступного тижня Україна завершить сезон відбору газу та зосередиться на підготовці до зими – ексміністерка енергетики

НБУ заперечив політичний тиск у справі перевірки банку Порошенка

IWG plc готує відкриття другого Spaces у Києві у 2026 році

Мінсільгосп США підвищив на 3,2% прогноз експорту Україною пшениці в 2024/25 МР

CRH може втратити в Україні активи на EUR100 млн через скасування судом дозволу АМКУ на покупку компаній "Дікергофф"

Виторг від реалізації підакцизних товарів у березні 2025р виріс - ДПС

Комісія першого конкурсу на нову генеруючу потужність відхилила пропозицію "Укрнафти" та ще двох учасників

Rozetka передать весь прибуток за продаж товарів "Біосфери" на відбудову зруйнованих складів

БЕБ може створити бібліотеку зразків тютюнової продукції для боротьби з контрафактом

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА