19:22 06.11.2018

НБУ відкликав ліцензії у БМ Банку і виключив його з реєстру банків

2 хв читати
НБУ відкликав ліцензії у БМ Банку і виключив його з реєстру банків

Національний банк України (НБУ) 6. листопада відкликав банківську та генеральну ліцензії на здійснення валютних операцій у БМ Банку і виключив цей банк із Державного реєстру банків, повідомляється на сайті НБУ.

БМ Банк став шостим банком, який припинив банківську діяльність за власною ініціативою без ліквідації юридичної особи.

Процедура добровільного припинення банківської діяльності стала можливою після ухвалення у березні 2017 року закону "Про спрощення процедур реорганізації та капіталізації банків".

Причиною для відкликання банківської та генеральної валютної ліцензії є узгодження банками з НБУ плану припинення і повне виконання зобов'язань, пов'язаних із здійсненням банківської діяльності.

Як повідомлялося, єдиний акціонер БМ Банку - Банк ВТБ (РФ) 19 березня 2018 року схвалив припинення фінустановою банківської діяльності зі збереженням юридичної особи. У березні-2018 НБУ отримав від БМ Банку клопотання про узгодження плану припинення здійснення банківської діяльності без припинення юридичної особи.

БМ Банк заснований у 2005 році. Банк ВТБ отримав над ним контроль після покупки російського Банку Москви.

Згідно з даними НБУ, на 1 липня 2018 року за розміром чистих активів БМ Банк посідав 65-е місце (710,874 млн грн) серед 83 банків, що діяли в країні.

НБУ у виконання рішення РНБО від 1 березня 2018 року "Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)" продовжив санкції щодо Сбербанку, Промінвестбанку, ВТБ Банку і БМ Банку (всі - Київ).

Відповідне рішення затверджено постановою правління НБУ №24 від 15 березня 2018 року "Про внесення змін до постанови правління НБУ №654 від 1 жовтня 2015 року", що набуло чинності з 16 березня 2018 року.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА