Інтерфакс-Україна
18:24 08.11.2018

Рада зняла перешкоди для використання зниженої ренти за користування надрами для видобутку газу з нових свердловин

1 хв читати
Рада зняла перешкоди для використання зниженої ренти за користування надрами для видобутку газу з нових свердловин

Верховна Рада України зняла перешкоди для використання зниженою рентною платою за користування надрами для видобутку газу зі свердловин, буріння яких почалося в 2018 році.

Текст законопроекту 8487 зі змінами до Податкового кодексу про зниження ставок акцизів для транспортних засобів містить також поправку, що врегулює питання з використанням цієї норми.

Як повідомлялося, в четвер парламент ухвалив законопроект 8487 у цілому.

Згідно з ухваленими наприкінці 2017 року змінам до Податкового кодексу, пільгові рентні ставки за користування надрами для видобутку газу зі свердловин, буріння яких почалося в 2018 році, становили 6% за глибини понад 5 км і 12% - для свердловин до 5 км.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Нацбанк заборонив Порошенку право голосу за його майже 65% акцій в банку МІБ

"Енергоатом" за 9 міс.-2025 отримав 12,8 млрд грн чистого прибутку

Райффайзен Банк планує направити й другу половину чистого прибутку за 2024р у резервний фонд

Банки у жовтні профінансували запуск 97 МВт нової генерації в енергетиці – НБУ

Ринок нових автобусів в Україні за 9 міс.-2025 зріс на 20% переважно за рахунок шкільних – експерт

"Укренерго" запровадило аварійні відключення у Харківській, Сумській І Полтавській областях

Нацбанк заборонив Порошенку право голосу за його майже 65% акцій в банку МІБ

NovaPay збільшив парк POS-терміналів у відділеннях "Нова пошта" до понад 9,2 тис. та вийшов на 4 місце на ринку

Внаслідок атак РФ знеструмлені споживачі у Дніпропетровській, Запорізькій та Одеській областях

Більше 87% об'єктів соцсфери та 73% житла вже підключено до тепла – Мінрозвитку

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА